ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницький школяр став призером чемпіонату України з плавання

Спорт 1691
Вітаємо  спортсмена та його тренера-наставника Володимира Міщанінова з чудовим виступом на дорослому рівні
Вітаємо спортсмена та його тренера-наставника Володимира Міщанінова з чудовим виступом на дорослому рівні. Фото: з сайту ОДА

Спортсмен здобув бронзову медаль.

Днями у Харкові завершився Зимовий чемпіонат України з плавання. Протягом чотирьох днів змагалися найсильніші 365 плавців з 20 областей України та Республіки Казахстан. Як повідомляють у пресслужбі Хмельницької облдержадміністрації, серед учасників змагань чотири представники Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді.

«Вкотре про себе заявив лідер серед подільських плавців – майстер спорту Андрій Коваленко, 2003 року народження. Хлопець навчається в гімназії №1. У фінальному запливі на 200 метрів батерфляєм він показав третій результат – 2 хвилини 6.32 секунд, і здобув бронзову медаль дорослого чемпіонату», - йдеться у повідомленні.

Крім того, Андрій покращив свої часові показники в інших дисциплінах: батерфляй – 100 метрів (54,67 секунд – 7 місце) та 50 метрів (25,16 секунд – 10 місце), вільний стиль – 100 метрів (54,38 секунд).

Читайте також: У хмельницькій прикордонній академії пройшов чемпіонат з рукопашного бою.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую