ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницькі гирьовики вибороли нагороди на чемпіонаті Європи

Спорт 1051
Із золотими нагородами повернулися гирьовики з чемпіонату Європи
Із золотими нагородами повернулися гирьовики з чемпіонату Європи. Фото: khm.gov.ua

Спортсмени привезли золоті нагороди.

Днями в місті Нествед (Данія) пройшов чемпіонат Європи з гирьового спорту серед дорослих. Як повідомляють у Хмельницькій міській раді, два хмельницьких спортсмени представляли місто на цих змаганнях та здобули шість перемог.

«Полміра Квіквініа у ваговій категорії 95 кілограмів в поштовху виборов 1 місце. Аналогічний результат спортсмен показав і у ривку. В сумі двоєборства та у довгому циклі також виборов два золота. В результаті спортсмен завоював 4 золоті медалі у чотирьох класифікаціях. Його колега Володимир Ризак, який виступив у ваговій категорії 68 кілограмів, в довгому циклі здобув 1 місце та у командній естафеті також - 1 місце», - йдеться у повідомленні.

У Хмельницькій міськраді зазначають, що Палміра Квіквініа є майстром спорту міжнародного класу, а Володимир Ризак є майстром спорту України. Обидва спортсмени демонструють високі результати на всеукраїнській та міжнародній аренах.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую