Футбол. «Агробізнес» - «Волинь»: у Волочиську без голів

Спорт 1788
Агробізнес три поспіль матчі не може виграти матчі в першій лізі
Агробізнес три поспіль матчі не може виграти матчі в першій лізі. Фото: ілюстративне з facebook.com/fcab.com.ua

У матчі 20 туру в першій лізі волочиська та луцька команди зіграли внічию.

Сьогодні, 5 квітня, в Волочиську на стадіоні «Юність» пройшов матч чемпіонату України з футболу в першій лізі, в якому місцевий «Агробізнес» приймав луцьку «Волинь». Подоляни, які два тури поспіль не можуть виграти, поступившись «Металісту-1925» та звівши внічию матч проти «Альянсу», знову не змогли переграти суперника.

«Волинь», яка посідала 5 місце, в разі перемоги над «Агробізнесом», який йде на 4 місці, могла впритул наблизитися до волочиської команди. А ось «Агробізнес», якби обіграв гостей, міг повернутися до трійки лідерів першості. Утім, 90 хвилин матчу, а також 4 компенсовані хвилини до основного часу, так і не виявили переможця. Команди зіграли в «суху» нічию 0:0.

Тепер на «Агробізнес» очікує виїзд у Краматорськ, де 10 квітня команда має зіграти проти «Авангарда», який нині зіграв 0:0 у Миколаєві. Зауважимо, що «Авангард» після матчу 20 туру посідає передостанню сходинку в турнірній таблиці.