Футбол. «Поділля» - «Чайка»: переможний, але важкий матч (ФОТО)

Спорт 2352
Віталій Каверін став автором єдиного голу в матчі Поділля - Чайка, який приніс перемогу команді з Хмельницького. Фото: автора

У другій лізі чемпіонату України відбулися два матчі 21 туру.

Сьогодні, 7 травня, стартував 21 тур першості України з футболу в другій лізі групі «А». І обидва нинішніх матчах пройшли на Хмельниччини. У Дунаївцях місцевий «Епіцентр» переміг «Оболонь-2», а в Хмельницькому «Поділля» здолало «Чайку».

Хмельничани, які в першому колі в Макарові, що на Київщині, не змогли переграти «Чайку» (тоді матч завершився внічию 0:0), вдома ажніяк не розраховували на втрату очок. Адже боротьба за перші дві позиції в лізі, які дають право підвищитися в класі, триває. Утім, як після матчу зізнався головний тренер «Поділля» Віталій Костишин, тягар відповідальності за результат, схоже, заважає його футболістам демонструвати той футбол, в який вони грають.

Станіслав Мораренко вийшов у стартовому складі Поділля в матчі проти Чайки

Станіслав Мораренко вийшов у стартовому складі Поділля в матчі проти Чайки.

У матчі Поділля - Чайка було багато боротьби на різних ділянках футбольного поля.

Адже в першому таймі «Поділля» володіло ініціативою, створювало моменти, але реалізовувати їх не вдавалося. Та на 21 хвилині передача Володимира Савошка знайшла адресата в штрафному майданчику «Чайки» - ним став Віталій Каверін, який і відкрив рахунок у грі – 1:0. Здавалося, що після такого хмельничани заграють розкутіше та результативніше. Але на перерву команди пішли за мінімальної переваги «Поділля».

Ян Морговський діяв на лівому фланзі захисту Поділля та традиційно часто підключався до атак своєї команди.

Хмельницький у жовтій карантинній зоні, а відтак на гру дозволено було пускати вболівальників.

Захист Поділля в грі проти Чайки не дозволив гостям вразити їхні ворота

Захист Поділля в грі проти Чайки не дозволив гостям вразити їхні ворота.

А ось у другому таймі гра стала іншою. Гості часто тримали в напрузі оборону господарів, створювали якісь моменти. «Поділля» ж намагалося відшукати свою гру та «зловити» «Чайку» на контратаках. Утім, подвоїти успіх ніяк не вдавалося. Але і вразити свої ворота команда Костишина не дозволила.

Поділля - Чайка - матч, який видався важким для обох команд

Поділля - Чайка - матч, який видався важким для обох команд.

Дмитро Пріхна не дограв матч до кінця, оскільки отримав пошкодження

Дмитро Пріхна не дограв матч до кінця, оскільки отримав пошкодження.

Якщо проводити аналогію з попереднім матчем «Поділля» проти вінницької «Ниви», який хмельничани виграли 2:0, то склалося враження, що господарі поля знову краще провели перший тайм, ніж другий. З такою думкою погодився після гри з «Чайкою» і Віталій Костишин. «Ми будемо розбиратися, чому так сталося. Тут, думаю, є і психологічний аспект – тягар за результат, - сказав Віталій Володимирович. – Сподіваємося, зможемо до наступного матчу виправити це все».

Гравці Поділля подякували вболівальникам за підтримку в матчі проти Чайки

Гравці Поділля подякували вболівальникам за підтримку в матчі проти Чайки.

Отож, «Поділля» виграло в «Чайки» 1:0, і, як мінімум, на добу вийшло на перше місце. Адже в хмельничан 44 очки, а в «Ужгорода» на три бали менше. Утім, закарпатці свій матч 21 туру зіграють 8 травня у Чернігові.

А ось дунаєвецький «Епіцентр» вдома мінімально обіграв «Оболонь-2» - 1:0. Єдиний гол у грі забив на 28 хвилині Роман Кузів. А з 69 хвилини поєдинку гості залишилися в меншості. Але на результат гри це не вплинуло. «Епіцентр», набравши 37 очок, перемістився на 4 місце, на якому з 36 балами перебував «Діназ». Однак вишгородська команда свою гру 21 туру зіграє 8 травня проти «Рубікону».

Що далі? У 22 турі «Поділля» відпочиватиме, а «Епіцентр» 14 травня вдома прийматиме «Діназ». А потім, 19 травня, у Хмельницькому пройде пропущений матч 13 туру, в якому зійдуться «Поділля» та «Епіцентр».