ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницькі танцюристи стали чемпіонами України

Спорт 5442
Хмельничани стали чемпіонами України у категорії «Ювенали 2»
Хмельничани стали чемпіонами України у категорії «Ювенали 2». Фото: надані Юрієм Горобцем

Команда бальників виборола на змаганнях низку медалей.

Днями у Львові відбувся національний чемпіонат України з бальних танців. Хмельниччину на змаганнях представляли танцюристи ансамблю бального танцю «Успіх». За результатами оцінок суддів із Великобританії , Росії, США, Італії та України, перше місце у європейській програмі вибороли Даниїл Горобець та Евеліна Кузьмич. Зокрема, вони стали чемпіонами України у категорії «Ювенали 2».

Як розповів керівник колективу Юрій Горобець, загалом вихованці їхнього ансамблю привезли зі Львову низку медалей.

«За крок до фіналу, в категорії «Юніори», опинились дебютанти чемпіонату пара Нікіта Жєлєзкін – Катерина Мартинова та Олексій Цвігунов – Дарія Разіна», - сказав він.

У рамках чемпіонату також проходили Grand Prix International Dance Sport Association у латиноамериканських танцях. За словами тренера, у категорії «Молодь 1» учасники «Успіху» Андрій Крижанівський та Катерина Процанюк вибороли срібло. У категорії «Молодь 2» срібло вибороли Олександр Бажин та Яна Островська. У категорії «Юніори 1» четверте місце вибороли Нікіта Желєзкін та Катерина Мартинова.

Чемпіонат України проходив у Львові.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую