Футбол. «Поділля» - «Нива»: гра з моментами та двома голами (ФОТО)

Спорт 3745
Денис Островський забив свій четвертий гол у складі Поділля в цьому чемпіонаті
Денис Островський забив свій четвертий гол у складі Поділля в цьому чемпіонаті. Фото: автора

Матч хмельницької команди проти тернопільської не виявив переможця.

Сьогодні, 4 вересня, у Хмельницькому відбувся поєдинок 7 туру чемпіонату України з футболу в першій лізі. Місцеве «Поділля» приймало «Ниву» з Тернополя, яка до цієї гри посідала 4 місце, тоді як господарі «йшли» на 11 позиції. Але, як після гри сказав наставник тернополян Ігор Климовський, гра хмельничан заслуговує на вище місце в лізі. А тому це питання часу. І, як показав нинішній матч, «Поділля» цілком могло розраховувати на перемогу над «Нивою», якби реалізувало свої моменти.

Стартові склади команд було, по суті, прогнозованими. Обидва наставники виставили на гру, мабуть, найсильніших своїх гравців. Єдине, що в «Поділлі» було одна несподіванка – замість Олега Чуваєва у воротах вперше у чемпіонаті вийшов Євгеній Кучеренко. Для 22-річного голкіпера це був дебют у першій лізі. А ось Чуваєва, який в минулому турі в Кривому Розі пропустив три голи, а хмельничани програли 2:3, не було навіть у заявці на гру. Ну, і в центрі захисту «Поділля» знову зі старту вийшов капітан Олександр Воловик. Міг, звісно, головний тренер «Поділля» Віталій Костишин з перших хвилин випустити ще й Станіслава Мораренка. Натомість, схоже, приберіг його на другий тайм, а спочатку в «бій» кинув Станіслава Коваля. І, забігаючи наперед, не прогадав.

Поділля - Нива - матч, в якому було чимало боротьби

Момент матчу Поділля Хмельницький - Нива Тернопіль.

Початок матчу був доволі обережним у виконанні обох команд. Футболісти не ризикували в атаках. Поки ж хмельничани намагалися «знайти слабке» місце «Ниви», тернопільській команді на 9 хвилині вдалося забити гол. Після удару Максима Проціва, м’яч влучив у когось з захисників «Поділля» та рикошетом змінив траєкторію. Кучеренко зреагував на удар, але ж м’яч, після рикошету, полетів в інший бік – 0:1.

Ян Морговський (у білій формі), вже традиційно був доволі активним на лівому фланзі Поділля.

Вже після матчу Віталій Костишин сказав, що претензій до голкіпера немає. А цей гол назвав «нещасним випадком».
Хмельничани ж, пропустивши, одразу кинулися відіграватися. І вже на 15 хвилині потужно пробивав Володимир Савошко, але воротар «Ниви» Максим Механів хоч і з другої спроби, але зміг «накрити» м’яч. Ще через три хвилини той же Механів завадив Ігорю Карпенку замкнув лфангову передачу. А на 26 хвилині й голкіпер «Ниви» вже був безсилим після удару Савошка. Але цього разу тернополян врятувала поперечина воріт.

Денис Островський в матчі проти Ниви грав на лівому фланзі півзахисту Поділля

Денис Островський в матчі проти Ниви грав на лівому фланзі півзахисту Поділля.

Станісав Коваль зіграв у матчі Поділля - Нива лише в першому таймі

Станісав Коваль зіграв у матчі Поділля - Нива лише в першому таймі.

Олександр Воловик, капітан Поділля

Олександр Воловик, капітан Поділля.

Андрій Ліповуз у грі проти Ниви також міг забити за Поділля, але не реалізував свій момент.

Захисник Євген Корохов не раз підключався до атак Поділля

Захисник Євген Корохов не раз підключався до атак Поділля.

Футболісти «Поділля» поспішали зрівняти рахунок. А ось тернополяни чекали на свій шанс. І на 32 хвилині дочекалися, коли змогли організувати стрімку контратаку, яка завершилася ударом Андрія Різника. Та хмельничан врятував Кучеренко. Далі ж знову в атаці були господарі поля. Стовривши ряд моментів, реалізувати знову не вдалося. Тому на перерву команди пішли за рахунку 0:1.

Ян Морговський у цьому епізоді апелював до арбітра, що було порушення правил. Але рефері не призначив пенальті.

Одразу по перерві Віталій Костишин замінив Станіслава Коваля, який був доволі активним у першому таймі. Але, випустивши Мораренка, заміна Костишина доволі швидко спрацювала. Вже через чотири хвилини Станіслав Мораренко зміг створити гольовий момент біля воріт «Ниви». З його ударом Механів впорався, відбивши удар, але ж далі… набігаючий Денис Островський добив його у сітку воріт і рахунок став 1:1. Однак, як після гри зізнався Островський, від матчу в нього залишилося більше негативних емоцій, аніж позитивних. Адже його команда так і не змогла виграти.

Станіслав Мораренко, який вийшов на заміну, створив гольовий момент, після якого зміг забити Островський.

А перемогти «Поділля» могло. Чого лише вартий момент на 72 хвилині матчу, коли після навісу Савошка зі штрафного бив Дмитро Пріхна. Ось тільки м’яч не влучив у ворота, а його на себе прийняла стійка. Щоправда, до цього був момент і в «Ниви», коли Костянтин Бичек міг відзначити, але хмельничан врятував Кучеренко.
Переможний гол у ворота гостей міг забити й Андрій Ліповуз, який 84 хвилині, після прострілу Яна Морговського пробивав з метрів семи. Але ж не точно.

Дмитро Пріхна на 72 хвилині матчу міг забивати Ниві, але влучив у стійку

Дмитро Пріхна на 72 хвилині матчу міг забивати Ниві, але влучив у стійку.

Володимир Савошко активно допомагав Поділлю в грі проти Ниви

Володимир Савошко активно допомагав Поділлю в грі проти Ниви.

Андрій Ліповуз засмутився, коли не зміг забити на 84 хвилині

Андрій Ліповуз засмутився, коли не зміг забити на 84 хвилині.

Станіслав Мораренко нагамався забити й сам, але його удари не раз блокували

Станіслав Мораренко нагамався забити й сам, але його удари не раз блокували.

Дмитро Пріхна встигав усюди - і попереду, і в захисті

Дмитро Пріхна встигав усюди - і попереду, і в захисті.

І навіть компенсовані до основного часу шість хвилин так і не виявили переможця в матчі «Поділля» - «Нива». Отож, нічия 1:1.

Тепер хмельницька команда має в своєму активі 8 очок у 7 іграх та поки перебуває на 8 місці. Але в 7 турі ще не всі матчі зіграні.

Штурм Поділля наприкінці матчу на ворота Ниви не приніс перемоги хмельничанам

Штурм Поділля наприкінці матчу на ворота Ниви не приніс перемоги хмельничанам.

Сьогодні також свої гру провів і волочиський «Агробізнес», який вдома поступився «Гірник-Спорту» з Горішніх Плавнів 0:1. А відтак волочиська команда взагалі опустилася на передостаннє 15 місце. У неї 6 очок у 7 іграх.

У наступному турі «Агробізнес» 10 вересня зіграє в Кременчузі проти «Кременя». А ось «Поділля» 12 вересня гратиме на Полтавщині проти «Гірника-Спорту».