«CITYBIRTHDAYRUN»: забіг, який приурочили до Дня міста Хмельницького (ФОТО)

Спорт 2769
CITYBIRTHDAYRUN - став першим легкоатлетичним пробігом на День міста Хмельницькому. І ці змагання хочуть зробити традиційними. Фото: автора

Змагання хочуть зробити щорічними.

Сьогодні, 26 вересня, в Хмельницькому вперше відбувся легкоатлетичний пробіг «CITYBIRTHDAYRUN», участь в якому взяли більше ста учасників. Змагалися як діти, так і дорослі. Долали різні дистанції. Та медалі отримували всі.

За словами організаторів змагань, подібний захід хочуть зробити щорічним на День міста Хмельницького. А перший, який провели 26 вересня 2021 року, мав певні недоліки, які наступного разу обіцяли виправити.

Утім, учасникам, схоже, все сподобалося. Так, зокрема, переможець у бігу на 10 кілометрів Артур Щіпановський, який в своїй легкоатлетичній кар’єрі має понад сто різних перемог, відзначив трасу, яка пролягала вулицями міста. «Вона була не важкою і цікавою», - після фінішу сказав Артур.

А ось Дмитро Козачок, який виграв на дистанції 5 кілометрів, присвятив свою перемогу дружині. «У нас сьогодні свято – 12 років, як одружилися», - каже Дмитро.

До вашої уваги фоторепортаж із першого в Хмельницькому легкоатлетичного пробігу «CITYBIRTHDAYRUN»: