Футбол. Ветеранська збірна України зіграла з військовими (ФОТО)

Спорт 3781
Сергій Назаренко у 2006 та 2007 роках був визнаний кращим гравцем чемпіонату України з футболу. Фото: автора

Матч був дружнім, але перемогу здобули досвідчені в минулому футболісти.

Легенди українського футболу завітали до Хмельницького, де на стадіоні «Поділля» провели товариський матч проти команди «Сірі вовки», в якій грають, здебільшого, військові з 8 окремого полку спецпризначення. Ну, а в складі Національної збірної України серед ветеранів чимало відомих футболістів у минулому. І попри статус матчу – товариський, гра видалася безкомпромісною, в якій було забито чотири голи. А перемогу здобули колишні футболісти з рахунком 3:1.

У стартовому складі ветеранської збірної вийшли декілька гравців, які свого часу захищали честь збірної України Владислав Ващук, Едуард Цихмейструк, Сергій Шищенко, Богдан Шершун, Андрій Полунін та Сергій Назаренко. А після перерви ще ряд «збірників» - Сергій Нагорняк та В’ячеслав Свідерський.

За домовленістю, команди зіграли два тайми по 35 хвилин. І в обох сильнішою була ветеранська збірна, яка ще в першому таймі відкрила рахунок. Сталося це на 5 хвилині, коли спочатку потужно пробивав Шищенко, але «Сірих вовків» врятувала стійка, але ж першим на добиванні був один із кращих півзахисників збірної України на Євро-2012 Сергій Назаренко. Його удар також прийняла на себе стійка, але м’яч потім влетів у ворота – 1:0.

Після перерви гра пожвавішала. Військові великими силами йшли вперед, щоб відігратися. А це дало можливість ветеранській збірній на контратаки. І на 43 та 50 хвилинах «жовті» збільшили свою перевагу до 3:0. Обидва голи забив Олег Собуцький, президент Асоціації ветеранського футболу України.

«Сірі вовки» на 55 хвилині могли відіграти один м’яч, але Святославу Сироту від голу врятувала стійка воріт. Утім, спецпризначенці все одно забили На 66 хвилині матчу відзначився Богдан Соловйов.

Більше голів не було. Національна збірна України серед ветеранів перемогла 3:1. До вашої уваги фото з матчу:

Перед початком матчу на стадіоні Поділля пролунав гімн України

Перед початком матчу на стадіоні Поділля пролунав гімн України.

"Сірі Вовки" - команда, в якій виступають військові

"Сірі вовки" - команда, в якій виступають військові.

Сергій Шищенко був кращим бомбардиром чемпіонату України 2001/2002 років та провів за національну збірну України 14 матчів.