ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Мажоретки з Хмельницького стали чемпіонками світу

Спорт 2592
Мажоретки з Хмельницького отримали перемогу одразу у двох номінаціях
Мажоретки з Хмельницького отримали перемогу одразу у двох номінаціях. Фото: пресслужби Хмельницької міської ради

У змаганнях брали участь колективи з семи країн.

Народний аматорський колектив мажореток «Альфа» муніципального естрадно-духового оркестру виборов престижні нагороди на міжнародних змаганнях. Хмельницькі дівчата стали чемпіонками світу з мажорет-спорту. Про це повідомили в пресслужбі Хмельницької міської ради.

«На Чемпіонаті світу з мажорет-спорту, за результатами суддівської комісії, у номінації "Сцена-колектив" у віковій категорії - юніорки (12-14 років) стали чемпіонками світу. Учасниці старшої категорії - сеньйорки (15-18 років) теж отримали звання чемпіонок світу з мажорет – спорту», - йдеться в повідомленні.

Тренерка Народного аматорського колективу мажореток «Альфа» Наталія Мильнікова зазначила, що її вихованці отримали перемогу одразу у двох номінаціях і є безмежно щасливими.

У змаганнях брали участь колективи з семи країн світу: Угорщини, Польщі, Чехії, Хорватії, Болгарії, Південної Африки та України.

Чемпіонат світу цього року проходив в онлайн-форматі.

Читайте також: Батьки на три місяці: як допомогти дитині у складних життєвих обставинах

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую