ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Олімпіада в Пекіні: де і коли дивитися змагання за участі українських спортсменів

Спорт 2119
Хмельничанка Ольга Полюк змагатиметься 10 та 14 лютого
Хмельничанка Ольга Полюк змагатиметься 10 та 14 лютого. Фото: колаж автора

ХХІV зимові Олімпійські ігри триватимуть до 20 лютого.

Сьогодні, 4 лютого, в Китаї відбулося офіційне відкриття Олімпійських ігор. Участь у них братимуть 45 спортсменів з України, які змагатимуться в 12 спортивних дисциплінах. Серед них і хмельничанка Ольга Полюк, яка змагатиметься в лижній акробатиці (фристайл).

Нагадаємо, для Ольги Полюк це буде четверта Олімпіада в кар’єрі. Раніше, в 2010 році у Ванкувері вона була 20-ою, у 2014 в Сочі – 15-ою, а в 2018 у Пхьончхані – 16-ою. Але на ХХІV зимових іграх вперше проведуть командні змагання з лижної акробатики, в яких має змагатися і хмельничанка.

В Україні Олімпійські ігри транслюватиме телеканал «UA:Перший», також можна стежити за змаганнями на платформі «Суспільне Спорт». Крім цього, на «UA:Перший» о 10.30 та 17:00 в змагальні дні виходитиме «Студія Олімпійських ігор», а о 21.30 щоденник «Доба Олімпійських ігор».

Отож, розклад змагань українських спортсменів (вказаний київський час):

Фристайл

Склад команди: чоловіки – Олександр Абраменко, Дмитро Котовський, Олександр Окіпнюк;
жінки – Анастасія Новосад, Ольга Полюк (резервні – Микола Пуздерко та Ангеліна Брикіна)


10 лютого, 13:50 – фінал командних змагань
14 лютого, 14:00 – фінал жіночих змагань
16 лютого, 14:00 – фінал чоловічих змагань

Скелетон

Склад команди: Владислав Гераскевич

Перші два заїзди у скелетоні пройдуть
10 лютого о 3:30 і 5:00
фінальні 3-й і 4-й – 11 лютого о 14:20 і 15:55.

Сноубординг

Склад команди: Аннамарі Данча
8 лютого – кваліфікація о 4:40, фінали – з 8:30

Біатлон

Склад команди: чоловіки – Дмитро Підручний, Артем Прима, Антон Дудченко, Богдан Цимбал, Артем Тищенко (запасний Тарас Лесюк);
жінки – Юлія Джима, Олена Білосюк, Валентина Семеренко, Дар'я Блашко, Ірина Петренко (запасна Анастасія Меркушина)

5 лютого, 11:00 – Змішана естафета
7 лютого, 11:00 – Індивідуальна гонка, жінки
8 лютого, 10:30 – Індивідуальна гонка, чоловіки
11 лютого, 11:00 – Спринт, жінки
12 лютого, 11:00 – Спринт, чоловіки
13 лютого, 11:00 – Гонка переслідування, жінки
13 лютого, 12:45 – Гонка переслідування, чоловіки
15 лютого, 11:00 – Естафета, чоловіки
16 лютого, 09:45 – Естафета, жінки
18 лютого, 11:00 – Мас-старт, чоловіки
19 лютого, 11:00 – Мас-старт, жінки

Лижні перегони

Склад команди: чоловіки – Олексій Красовський, Руслан Перехода;
жінки – Марина Анцибор, Вікторія Олех, Юлія Кроль, Валентина Камінська, Дар'я Рубльова

5 лютого, 9:45 – 7,5 + 7,5 км, скіатлон, жінки
6 лютого, 9:00 – 15 +15 км, скіатлон, чоловіки
8 лютого, 10:00-14:00 – спринт, вільний стиль, чоловіки, жінки
10 лютого, 9:00 – 10 км, класичний стиль, жінки
11 лютого, 9:00 – 15 км, класичний стиль, чоловіки
12 лютого, 9:30 – 4*5 км, естафета, жінки
16 лютого 11:00, 13:00 – класика, спринт, чоловіки, жінки
19 лютого, 8:00 – 50 км, мас-старт, вільний стиль,чоловіки
20 лютого, 8:30 – 30 км, мас-старт, вільний стиль, жінки

Лижне двоборство

Склад команди: Дмитро Мазурчук

15 лютого, 9:00 – стрибки на лижах з трампліну
13:00 – лижний крос.

Санний спорт

Склад команди: чоловіки – Антон Дукач, Андрій Мандзій;
жінки – Олена Стецків, Юліанна Туницька;
парний екіпаж – Ігор Стахів/Андрій Лисецький

5 лютого, 13:10, 14:50 – 1-й, 2-й заїзд, чоловіки
6 лютого, 13:30, 15:15 – 3-й, 4-й заїзд (фінал), чоловіки
7 лютого, 13:50, 15:30 – 1-й, 2-й заїзд, жінки
8 лютого, 13:50, 15:35 – 3-й, 4-й заїзд (фінал), жінки
9 лютого, 14:20, 15:35 – 1-й, 2-й заїзд (фінал), парні екіпажі

Бобслей

Склад команди: Лідія Гунько

13 лютого, 3:30, 5:00 – 1-й і 2-й заїзд
14 лютого, 3:30, 5:00 – 3-й і 4-й заїзд (фінал)

Гірськолижний спорт

Склад команди: Іван Ковбаснюк, Анастасія Шепіленко
Гірськолижники змагатимуться у різних дисциплінах практично щодня в ранковій сесії з 4:00 до 8:00.

Стрибки з трампліна

Склад команди: Віталій Калініченко, Євген Марусяк, Антон Корчук

5 лютого, 7:15 – звичайний трамплін, кваліфікація
6 лютого, 13:00 – звичайний трамплін, основний раунд
11 лютого, 13:00 – довгий трамплін, кваліфікація
12 лютого, 13:00 – довгий трамплін, основний раунд

Фігурне катання

Склад команди: чоловіки – Іван Шмуратко, жінки – Анастасія Шаботова, танці на льоду – Олександра Назарова та Максим Нікітін, команда у спортивній парі – Софія Голіченко та Артем Даренський

6 лютого, 3:30 – командні змагання, коротка програма
7 лютого, 3:30 – командні змагання, довільна програма
8 лютого, 3:15 – коротка програма, чоловіки
10 лютого, 3:30 – довільна програма, чоловіки
12 лютого, 13:00 – танці на льоду, ритмічний танець
14 лютого, 3:15 – танці на льоду, довільний танець
15 лютого, 12:00 – коротка програма, жінки
17 лютого, 12:00 – довільна програма, жінки

Шорт-трек

Склад команди: Олег Гандей, Уляна Дуброва

5 лютого, 13:00 – 500 м, жінки, кваліфікація
7 лютого, 13:30 – 500 м, жінки, фінали
9 лютого, 13600-15:30 – 1500 м, чоловіки, фінали

Читайте також: Через загрозу вторгнення Росії з «Хмельницького» поїхав американський баскетболіст

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую