ye-logo.v1.2

Через травму хмельничанка Марина Бех-Романчук достроково завершила зимовий сезон

Спорт 1571
Вона зосередиться на відновленню після травми та на підготовці до літа
Вона зосередиться на відновленню після травми та на підготовці до літа. Фото: ілюстративне noc-ukr.org

До цього вона зуміла вибороти дві бронзові медалі.

Днями під час першої спроби в потрійному стрибку хмельницька легкоатлетка Марина Бех-Романчук отримала травму стопи. Через це їй довелося достроково припинити змагання та зимовий легкоатлетичний сезон. Наразі спортсменка планує зосередити увагу на відновленню після травми та підготовці до літа. Про це Марина Бех-Романчук написала на своїй сторінці в інстаграмі.

«Спорт це не тільки про перемоги та досягнення, а й про складний закулісний шлях, який проходять спортсмени зі своїми тренерами. Ввечері у першій же спробі я отримала травму стопи та відразу закінчила змагання. Найкращим рішенням стало не продовжувати змагання та зимовий сезон, а приділити час відновленню та сконцентруватись на підготовці до літа», — зазначила Марина Бех-Романчук.

Нагадаємо, протягом цьогорічного зимового легкоатлетичного сезону хмельничанка зуміла здобути дві бронзові медалі. Першу вона виборола наприкінці січня у Німеччині на турнірі серії «World Athletics Indoor Tour gold». Тоді у потрійному стрибку вона показала результат у 14,41 метра.

Наступну бронзу Марина Бех-Романчук отримала на початку лютого на етапі Світового легкоатлетичного туру категорії «Gold», який проходив у Франції. Тоді вона показала результат у 14,01 метра.

В обох випадках хмельничанку випередили дві спортсменки з Куби: Ліадагміс Повеа та Леяніс Перес-Ернандес, які зайняли відповідно перше та друге місця.

Читайте також: Хмельницькій обласній науковій бібліотеці хочуть присвоїти ім’я історика та краєзнавця Лева Баженова

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую