Першість області з футболу: інтрига в Хмельницькому, «сухі» матчі в Красилові, Деражні та Полонному

Спорт 2960
У Хмельницькому Поділля в чемпіонаті області з футболу поступилося Перлини Поділля з Білогір'я з рахунком 1:2. Фото: автора

В обласних футбольних змаганнях зіграли матчі передостаннього туру в першому колі.

У шести поєдинках 10 туру чемпіонату області з футболу було забито 22 голи. Були зафіксовані як нічиї, так і перемоги з великим рахунком. І, якщо в п’яти матчах господарі поля здобули очки, то в одній грі – гостям вдалося вивезти три залікові бали.

У Теофіполі, де «Іскра» приймала нетішинський «Енергетик-ХАЕС», гості були близькими до того, щоб здобути перемогу. Адже до останньої хвили вели в рахунку. Та саме на 90-хвилині «Іскру» від поразки врятував гол Артема Романюка. Отож, 2:2.

Ще одна нічия була зафіксована в матчі, в якому ФК «Антоніни» приймали «Оболонь-Чемерівці». Сусіди по турнірній таблиці не виявили переможцям, зігравши 1:1.

У Красилові ж – без інтриги. Один із лідерів першості – «Случ», впевнено здолав ФК «Дунаївці» з рахунком 4:0. Такий же рахунок був зафіксований і в Деражні, де місцевий «Олімп» здолав «Вікторію» з Городка. До речі, для команди з Деражні ця перемога стала першою в чемпіонаті. «Вікторія» ж залишається поки без залікових очок.

У Полонному також без сенсацій. «Колос» впевнено здолав ФК «Жищинці» з рахунком 5:0 та продовжує очолювати першість.

А в Хмельницькому «Поділля» приймало «Перлину Поділля» з Білогір’я. Хмельничани не змогли задіяти в цій грі кількох футболісті (вони в складі основної команди, яка готується до повернення у Професіональну футбольну лігу, вирушили на гру проти «Руху»). Навіть наставника команда Руслана Соболевського не було, бо він також поїхав з головною командою на Львівщину. Там, нагадаємо, «Поділля» поступилося «Руху». Ну, а молодь, яка грає в чемпіонаті області, також програла, хоча мала шанси, як мінімум, зіграти внічию.

Першими рахунок у грі відкрили саме футболісти «Перлини Поділля», коли на 36 хвилині відзначився Даніїл Мозговий. До речі. Білогірська команда в першому таймі могла забивати не один гол, але не реалізувала свої моменти. Ще й двічі «Поділля» врятувала поперечина воріт. А в другому таймі хмельничани доволі потужно розпочали і вже на 48 хвилині Назар Гомолов зрівняв рахунок – 1:1. Здавалося, що молодь хмельницької команди, яка грала швидше за вікових футболістів «Перлини Поділля», дотисне суперника. Та не вийшло. Гості на 80 хвилині завдяки влучному удару Дмитра Калукова знову повели в рахунку. А згодом заробили ще й пенальті, який Калуков не реалізував – влучивши у поперечину. Інтрига в грі зберігалася до фінального свистка. Але матч так і завершився з рахунком 1:2.