Першість області з футболу: 20 голів у 5 матчах

Спорт 2584
ФК "Оболонь-Чемерівці" в Хмльницькому зміг здолати ФК "Поділля"
ФК "Оболонь-Чемерівці" в Хмльницькому зміг здолати ФК "Поділля". Фото: автора

Відбулися поєдинки 16 туру.

16 вересня пройшли матчі чергового туру чемпіонату Хмельницької області з футболу. І, що цікаво, жоден із поєдинків не був перенесеним. Навіть «Колос» із Полонного, матчі якого, як правило, відбуваються в інший день через участь в аматорській першості України, зіграв у той день, як і решта команд. Ну, а поєдинки 16 туру видалися доволі результативними, адже в них було забило 20 голів, що в середньому становить чотири забитих м'ячі за гру.

Звісно, не в усіх поєдинках було забито так багато голів. Найменше – один, в матчі ФК «Антоніни» проти лідера змагань – «Колос». І цей гол влетів у ворота господарів. Іван Кашперук ще в першому таймі на 3 хвилині відзначився влучним ударом, який приніс команді з Полонного 14 перемогу в 15 проведених іграх. Отож, «Антоніни» - «Колос» 0:1.

Центральним матчем туром можна назвати гру в Красилові, де «Случ» приймав «Іскру» з Теофіполя. Адже зустрічалися команди, які ділили між собою 2 та 3 сходинку в турнірній таблиці. І красилівчани, які в минулому турі несподіванно зіграли внічию в Городку, цього разу змогли виграти свій матч завдяки двогам голам Максима Веремчука та Владислава Греся в першому таймі. Матч «Случ» - «Іскра» завершився з рахунком 2:0.

Осічкою «Іскри» скористався «Енергетик-ХАЕС», який в Нетішині приймав ФК «Жищинці». «Енергетики» вже за перші 21 хвилину забезпечили собі комфортний результат, адже тричі у воротах гостей відзначився Олександр Чутченко. Але на цьому господарі не зупинилися. «Енергетик-ХАЕС» здолав «Жищинці» з рахунком 6:0.

Ще більше голів будо забито в Білогір'ї, де «Перлина Поділля» приймала «Вікторію» з Городка. Щоправда, у цій грі м'ячі залітали в ворота обох команд. Але більше забили господарі - відзначим й хет-трик Дмитра Калукова. «Перлина Поділля» перемогла «Вікторію» 5:2.

А в Хмельницькому юнаки з «Поділля» приймали «Оболонь-Чемерівці». Господарі відкрили рахунок у грі та мали ще деіклька моментів, щоб збільшити свою перевагу. Перший тайм у цьому матчу міг завершитися з рахунком 3:0, але… «Поділля» забило лише раз - на 4 хвилині відзначився Дмитро Козак, а інші моменти просто змарнувало. А ось після перерви команда з Чемерівців не лише зрівняла рахунок, а змогла тричі вразити ворота хмельничан - на 65 хвилині забив Олег Милимука, а на 74 та 79-ій - Владислав Олійник. Тож «Поділля» - «Оболонь-Чемерівці» 1:3.