Першість області з футболу: чемпіона визначили достроково

Спорт 7112
Колос із Полонного цього року оформив дубль - виграв Кубок області та чемпіонат
Колос із Полонного цього року оформив дубль - виграв Кубок області та чемпіонат. Фото: facebook.com/groups/khmeloff

Володарем золотих медалей стала команда з Полонного.

Вчора, 27 вересня, мав пройти матч 17 туру чемпіонату області з футболу, в якому «Колос» у Полонному зіграв би з «Іскрою» з Теофіполя. Утім, гості не приїхали на гру і господарям зарахували технічну перемогу. А відтак, за кілька турів до завершення першості «Колос» став недосяжним у турнірній таблиці для інших команд.

Неявка «Іскри» на гру, за даними сайту «Є», пов'язана з тим, що теофіпольчанам було складно зібрати футболістів у робочий день, адже першість області – аматорська, а тому гравці команди мають змогу, здебільшого, грати у футбол лише у вихідні. Про це, власне, клуб попереджав організаторів змагань. Невиїзд у Полонне не означає, що «Іскра» зійшла з дистанції – команда продовжить виступи в чемпіонаті, в якому претендує на медалі.

Ну, а «Колос» вдруге в своїй історії став чемпіоном області. Вперше це було в 2021 році. До слова, цього року команда з Полонного виграла і Кубок області. Далі ж на полончан очікують матчі в чемпіонаті України серед аматорів та ще три гри в обласній першості, від результатів яких «Колос» не втратить першого місця.

Вже 30 вересня пройдуть матчі 18 туру. Новоспечений чемпіон свою гру проведе 4 жовтня, коли вдома прийматиме хмельницьке «Поділля».