Футбол. «Поділля» - «Прикарпаття»: емоції та шоста нічия хмельничан (ФОТО)

Спорт 2572
Хмельницьке Поділля поки що має лише одну перемогу в 10 матчах. Ще 6 - хмельничани звели внічию. Фото: автора

Відбувся перший матч 10 туру в першій лізі.

У чемпіонаті України з футболу в першій лізі групі «А» пройшов перший матч десятого ігрового дня. Кам'янець-Подільський «Епіцентр» та волочиський «Агробізнес» свої пождинки проведуть 30 версеня та 1 жовтня відповідно, а ось хмельницьке «Поділля» свою гру 10 туру зіграло 29 вересня. Суперником хмельничан стало «Прикарпаття» з Івано-Франківська.

Якщо аналізувати події першого тайму, то він не став щедрим на гольові моменти. «Поділля» хоч і активно розпочало матч, але ніяк не могло завершити свої атаки бодай ударом у бік воріт суперника. А тому перший удар у виконанні Дмитра Пріхни стався аж на 25 хвилині. І той був неточним. Івано-франківці ж, після неточного удару на 5 хвилині від Сергія Романова, також грали «без воріт» суперника.

Та саме хмельничани мали першими відкривати рахунок у грі, коли на 27 хвилині Ярослав Доброхотов замикав фланговий простріл з кількох метрів, але не влучив у ворота. А згодом неточним ударом відзначився і Максим Войтіховський. «Прикарпаття» ж відповіло небезпечним, але неточним пострілом Василя Геника на 38 хвилині. А вже на 45 хвилині матчу «Поділля», після удару Василя Цюцюри, врятував голкіпер Дмитро Непогодов.

Поділля та Прикарпаття зіграли в Хмельницькому 29 вересня

Поділля та Прикарпаття зіграли в Хмельницькому 29 вересня.

Другий тайм став цікавиш і за моментами, і за емоціями. Адже футболісти обох команд прагнули виграти цей матч, а тому дедалі частіше порушували правила та сперичалися з арбітром. А той, в свою чергу, карав їх жовтими картками за розмови. «Гірчичник» також отримав і тренер гостей Олексій Городов.

У матчі Поділля - Прикарпаття було показано 8 жовтих карток

У матчі Поділля - Прикарпаття було показано 8 жовтих карток.

«Прикарпаттю» в середині другого тайму вдалося ствоити два непоганих моменти, але втілити у гол гості їх не змогли. На 63 хвилині після ударму Романова «Поділля» знову врятував Непогодов, а на 67 Цюцюрі забракло точності.
Але на 70 хвилині і Непогодов був безсилим, коли Цюцюра вивів Андрія Хому віч-на-віч із голкіпером «Поділля» і той, перегравши Непогодова, відправив м'яч у сітку воріт господарів – 0:1.

Однак хмельничанам вдалося зрівняти рахунок на 81 хвилині. Ілля Коваленко з лівового флангу навісив на дальню стійку, де Доброхотов виструбнув вище захисника та влучно пробив у ближній від себе кут – 1:1.

Ярослав Доброхотов відзначився дебютним голом за Поділля

Ярослав Доброхотов відзначився дебютним голом за Поділля.

Далі ж… «Поділля» намагалося забити ще. І були ж моменти. Особливо у коменсований арбітром час. Зокрема, на 90+4 хвилині, коли пробивав Коваленко, але Іван Піцан зміг перевести м'яч на кутовий. А на 90+6 гостей від голу, після удару Євгена Задої, врятувала поперечина воріт. Отож, «Поділля» - «Прикарпаття» 1:1.

Після матчу головний тренер «Поділля» Віталій Костишин заявив: «Не вистачає нам перемог, не можемо виграти… Дві домашні гри – два очки. Ми зараз залежні від цифр у турнірній таблиції. А за нічиї фактично нічого не набираєш. Мали брати по максимуму – шість, а взяли два. Дуже багато в нас роботи з футболістами та тренерським штабом, бо нам потрібно вигравати. Мабуть, ми недостатньо працюємо для перемог». Також він зауважив, що сьогодні «не було єдиної команди, яка б з першої і до останньої хвилини зіграла б добре. Якби всі зіграли добре, то ми б виграли».

У свою чергу тренер «Прикарпаття» Олексій Городов сказав, що залишився задоволеним грою, а не результатомю «Були помилки, звісно, але без помилок у футболі не буває. Так, як скаладался гра, то вона більш-менш була рівною. Але в нас були небезпечніші моменти, які потрібно було реалізовувати», - сказав тренер івано-франківців.

Для «Поділля» це вже шоста нічия (є ще одна перемога) в чемпіонаті в 10 матчах. А відтак команда, маючи в активі 9 очок, посідає 8 місце.

До вашої уваги фото з матчу «Поділля» - «Прикарпаття»:

Поділля - Прикарпаття: матч, який не виявив переможця

Поділля - Прикарпаття - матч, який не виявив переможця

Максим Войтіховський поки не може забити свій дебютний гол за Поділля

Ярослав Доброхотов забив за Поділля, але хмельничанам не вдалося виграти у Прикарпаття