Тенісист з Хмельницького здобув першість на міжнародних змаганнях

Спорт 1346
Нікіта Білозерцев здобув дві відзнаки в змаганнях
Нікіта Білозерцев здобув дві відзнаки в змаганнях. Фото: Хмельницька міська рада

В категорії до 18 років Нікіта Білозерцев став переможцем в особистому розряді.

У столиці Республіки Кіпр Нікосія відбувся Міжнародний турнір з тенісу J100. Україну представляв хмельничанин, вихованець Дитячо-юнацької спортивної школи №3 Нікіта Білозерцев.

Як повідомляють в пресслужбі Хмельницької міської ради, у категорії до 18 років юнак здобув ряд відзнак. Він отримав золоту медаль у змаганнях в особистому розряді та «срібло» - у парному.

«Вітаємо тренера-викладача Наталію Трембіцьку за професійну підготовку та наставництво, а також Нікіту з такими важливими досягненнями у світі спорту», - зазначили у спортивному закладі.

Варто зазначити, що для Нікіти Білозерцева це вже не перші міжнародні змагання. У 2022 році став першим українським тенісистом віком до 14 років, який зіграв у фіналі Tennis Europe Junior Masters. Тоді він виборов друге місце, поступившись у фіналі німцю Дієго Дедура-Паломеро.

Читати також: Команда юних гімнасток виборола «бронзу» на всеукраїнських змаганнях