Легка атлетика. Тріумф Атаманюка та «бронза» Чернухи

Спорт 599
Андрій Атаманюк став чемпіоном України серед дорослих та молоді в бігу на 3 000 метрів. Фото: Дмитро Путінцев

У Києві відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні.

Понад чотири сотні спортсменів та спортсменок взяли участь у першості країни з легкої атлетики. Хмельниччину ж представляли лише шестеро. Але двох з них вдалося здобути медалі.

Кам'янчанин Андрій Атаманюк, який нещодавно на командному чемпіонаті України переміг у бігу на 3 тисячі метрів, знову тріумфував. Цього разу 21-річний спортсмен подолав дистанцію за 8 хвилин 10,32 секунди, встановивши власний рекорд. У підсумку він став чемпіоном не лише серед молоді, а й серед дорослих.

У секторі потрійного стрибка кам'янчанка Олександра Чернуха продемонструвала свій кращий результат сезону – 13 метрів 6 сантиметрів. Із ним 19-річна атлетка серед дорослих стала п'ятою, а от серед молоді – здобула бронзову медаль. Зазначимо, що перемогу в цьому секторі здобула Вікторія Баранівська з Донеччини, яку тренує хмельничанин Вадим Крушинський.