Велосипедист з Кам'янеччини виборов «бронзу» на міжнародному турнірі

Спорт 517
Призери змагань
Призери змагань. Фото: Федерація велосипедного спорту Хмельницької області

Дмитро Тітаренко отримав чергову медаль за спортивні здобутки.

У турецькому місті Айдин завершився 17 березня міжнародний турнір з велосипедного спорту (маунтенбайк) класу С2 «Aydin MTB Cup». Кам'янчанин Дмитро Тітаренко став призером змагань. Про це повідомили у Федерації велосипедного спорту Хмельницької області.

У перегонах кроскантрі спортсмен Дмитро Тітаренко виборов третє місце, пропустивши вперед ще одного члена збірної команди України – Олександра Гудиму (1 місце) та Еде Молнара з Румунії (2 місце).

Нагадаємо, що наприкінці лютого Дмитро Тітаренко брав участь у міжнародних змаганнях з маунтенбайку на Кіпрі. Тоді велоспортсмен виборов дві медалі. Спочатку став бронзовим призером змагань «Cyprus Sunshine Cup #2», а згодом переміг у «Cyprus Sunshine Cup #3».

Варто зазначити, що кроскантрі – це олімпійська дисципліна, яка буде представлена у французькому Парижі.