Хмельничани у складі збірної України з джиу джитсу привезли нагороди з міжнародних змагань

Спорт 574
У складі збірної України були і четверо спортсменів з Хмельницького
У складі збірної України були і четверо спортсменів з Хмельницького. Фото: з фейсбуку Хмельницької академії джиу джитсу

Спортсмени здобули три нагороди – дві «золотих» та одну «срібну» медалі.

З 5 по 7 квітня у Пітешті (Румунія) проходив Чемпіонат Європи з Джиу Джитсу JJF. У змаганнях з цього виду спорту взяло участь 28 країн. Збірна України посіла третє загальнокомандне місце, а у розділі Не-ваза (боротьба) - перше та третє.

У складі збірної України були і вихованці Хмельницької Академії джиу джитсу, розповіли в Управлінні молоді та спорту міськради. Спортсмени здобули три нагороди – дві «золотих» та одну «срібну» медалі.

Перші місця у категорії U21 (57 кг) виборола Анастасія Борейчук та Михайло Смолінський у категорії U18 (85 кг). Друге місце у категорії U18 (52 кг) у підсумку змагань здобув Ельдар Луцюк.

«Вперше свої сили на міжнародному рівні спробував ще один вихованець Академії - Дмитро Жданов. Вітаємо спортсменів та дякуємо тренерам за професіоналізм та високий рівень підготовки спортсменів», - написали у пресслужбі Управління молоді та спорту Хмельницької міськради.