Кам'янчанин Дмитро Тітаренко привіз «золото» з міжнародних велозмагань

Спорт 503
У дисципліні кроскантрі за першість змагалися 38 спортсменів із 6 країн світу
У дисципліні кроскантрі за першість змагалися 38 спортсменів із 6 країн світу . Фото: з фейсбуку Федерації велоспорту Хмельницької області

Це чергове спортивне досягнення спортсмена у цьому році.

У Туреччині у місті Ізмір 7 квітня проходили Міжнародні рейтингові змагання з велосипедного спорту - маунтенбайку. У дисципліні кроскантрі за першість змагалися 38 спортсменів з України, Туреччини, Мексики, Румунії, Німеччини та Ірану.

Як повідомляють в обласній Федерації велоспорту, кам'янчанин, спортсмен Хмельницької обласної школи велоспорту Дмитро Тітаренко у запеклій боротьбі виборов «золото» турніру. Друге місце посів представник Мексики, третє – у велосипедиста з Туреччини.

Нагадаємо, що у березні Дмитро Тітаренко став призером у ще одних змаганнях, які також відбувалися у Туреччині. А наприкінці лютого цього року у міжнародних змаганнях з маунтенбайку, які відбувалися на Кіпрі, виборов дві медалі.