Кам'янчанка встановила світовий рекорд на чемпіонаті світу з пауерліфтінгу

Спорт 2325

Наприкінці жовтня у Пуерто-Ріко відбувався 42-й за рахунком чемпіонат світу серед чоловіків та 33 чемпіонат світу серед жінок з пауерліфтингу.

Брали участь у змаганнях і наші краяни, які зробили помітний внесок у загальний підсумок виступів українців. Жіноча збірна уже вдруге завоювала командне золото. У її складі змагалися й наші землячки. Кам’янчанка Олена Козлова, яку готував заслужений тренер України Вадим ВоронЕцький, не розчарувала свого наставника. У ваговій категорії до 84 кг у сумі трьох вправ спортсменка підкорила вагу 660 з половиною кілограмів. А в становій тязі встановила рекорд світу. Четверті місця посіли Тетяна Применчук у вазі до 57 кг та Тетяна АхмамЄтєва –вага до 63 кг. Чоловіки України теж недарма подолали шлях до далекої країни. Їм належать близько десятка медалей різного ґатунку та декілька рекордів світу, Європи й України. Останнього дня змагань волочиський атлет Вадим Довганюк у категорії 105 кілограмів з результатом трьох вправ 1035 кілограмів у запеклій боротьбі посів третє місце. А в жимі лежачи з кожним підходом підопічний тренера Олександра Антонова встановлював рекорд світу. У сумі триборства Вадим став рекордсменом, але суперники незабаром обійшли його.