ye-logo.v1.2
1 Червня, 2020

У Кам’янці-Подільському розвиватимуть діловий туризм

Суспільство 1700

Укладено угоду про співпрацю між департаментом гуманітарної політики, в особі директора департаменту А. Куземою та ТОВ «Тім Експерт», в особі директора Сергія Чумаченка щодо спільних дій в розвитку ділового туризму в місті.

ТОВ «Тім Експерт» є однією із найбільших в Україні компанії, що надають послуги (семінари, конференції, тренінги, консалтинг) великим фірмам, підприємствам різних галузей вітчизняної промисловості у сфері роботи з персоналом та командоутворення.

С. Чумаченко розглядає Кам’янець-Подільський як один із найкращих майданчиків для проведення своїх заходів.
Туристична привабливість міста, наявність широкої мережі послуг готельної індустрії (від 4-х зіркових готелей до затишних і комфортних номерів приватних садиб, конференц-зали, спа-послуги), – за словами С. Чумаченка, - дають Кам’янцю великі переваги для розвитку ділового туризму.
Тільки за 2012 рік ТОВ «Тім Експерт» провело у нас 5 всеукраїнських заходів для таких відомих кампаній як «МЕТІНВЕСТ», «ДЕТЕК», «Бель Шостка Україна», «САВ-сервіс» – найбільшого українського дистриб’ютора компанії “P&G”.

Розглядаючи діловий туризм як перспективний напрямок розвитку туристичної галузі, ДГП виступатиме інформаційним партнером ТОВ «Тім Експерт», маючи таким чином достовірну інформацію про кількість туристів та популяризуючи місто в Україні.

Інформує "Вже Інфо" 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую