ye-logo.v1.2

На Хмельниччині побудують 7 сміттєпереробних підприємств

Суспільство 2286
Аби не потонути у смітті, час подбати про його переробку.
Аби не потонути у смітті, час подбати про його переробку.. Фото: clip.dn.ua

Щорічно населення нашої області разом із промислово-господарським комплексом створюють близько 1,9 млн кубометрів твердих побутових відходів, з яких централізованим збором та захороненням охоплено до 75 %, решта ж вивозиться стихійно.

Загалом, в області на полігонах та звалищах накопичилось понад 7,4 тис. т відходів. Про це з посиланням на прес-службу Хмельницької обласної державної адміністрації повідомляє "Україна комунальна".

Більшість полігонів, за словами заступника голови ОДА Леоніда Гураля, працює в режимі перевантаження, тобто, з порушенням проектних показників щодо обсягів накопичення відходів. Водночас, через брак необхідних споруд та механізмів, технологія захоронення здійснюється з порушенням нормативних вимог.

У зв’язку з такою ситуацією керівництво області розпочало переговори з Румунською компанією Mentor Group Holdings. В рамках переговорів розробляється екологічна програма «Управління відходами Ecoverde Хмельницька область», що передбачає будівництво 7 сміттєпереробних і сміттєсортувальних підприємств з об’ємом зарубіжних інвестицій більше 180 млн євро.

Наразі роздільне збирання сміття, організоване лише у таких містах, як Хмельницький, Кам’янець – Подільський, Славута, Шепетівка та Городок.

Також завершено будівництво сортувальної дільниці у селі Камянка на Кам’янець – Подільському підприємстві «Спецтранс», а також розпочинається будівництво сміттєпереробного цеху у місті Славута. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую