ye-logo.v1.2
30 Жовтня, 2020

У хмельницьких дитсадочках б'ють дітей?

Суспільство 3855
Фото: vkurse.ua

Прокуратура міста Хмельницького вимагає притягнути до відповідальності працівників дитячих садочків, винних в отриманні тілесних ушкоджень їх вихованцями.

Як повідомила прес-служба прокуратури Хмельницької області, такі факти виявлені перевіркою у Хмельницьких дошкільних навчальних закладах №29 та №5.
Пізніше було встановлено, що на занятті з фізкультури вихованець ДНЗ №29 отримав закритий перелом кісток носа та струс головного мозку. Проте належну медичну допомогу дитині в садочку не надано, а в лікарню хлопчика доставлено лише увечері його батьками.
У ДНЗ №5 під час занять п’ятирічний вихованець отримав тілесні ушкодження у вигляді крововиливу м’яких тканин нижньої губи. Як встановлено перевіркою, ці травми йому наніс вихователь.
Вказані факти керівники дошкільних закладів приховали, належної оцінки діям педагогічних працівників не дали. Більше того, замість створення атмосфери доброзичливості, співчуття та поваги до гідності дитини, намагання виправити наслідки нанесеної травми, у дитсадку №5, аби не допустити розголосу, вчинено психологічний тиск на потерпілого та його батьків.
Відповідно до ст. 11 Закону України «Про дошкільну освіту» дошкільний навчальний заклад зобов’язаний створити безпечні та нешкідливі умови розвитку, виховання та навчання дітей, режим роботи, умови для фізичного розвитку та зміцнення їх здоров’я.
Враховуючи зазначене, прокуратура міста внесла подання Хмельницькому міському голову з вимогою притягнути до відповідальності винних працівників вказаних закладів та посадовців управління освіти міської ради, не допускати в подальшому таких випадків. Крім того, прокуратурою міста скасовано постанови органів міліції про відмову в порушенні кримінальної справи за цими фактами та направлено матеріали для проведення повної і належної перевірки.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую