ye-logo.v1.2
30 Травня, 2020

Хмельницькі автоінспектори проводять "Уроки дороги"

Суспільство 2032
Ось за такою схемою школярі ходять на уроки до навчальних закладів.
Ось за такою схемою школярі ходять на уроки до навчальних закладів.. Фото: udai.km.ua

В рамках проведення тижня безпеки дорожнього руху, працівники Державтоінспекції здійснюють посильний контроль за дотриманням Правил дорожнього руху наймолодшими учасниками – учнями навчальних закладів.

Як повідомили в Управлінні ДАІ Хмельниччини, для цього упродовж року інспектори ДАІ повторюють зі школяриками правила руху. Рушаючи на урок до навчального закладу, автоінспектор прихоплює з собою лекції, кінолекторії, вікторини, наочну агітацію. Для кращого засвоєння інформації щоразу придумують щось новеньке.

Ось і цього разу працівники Державтоінспекції розробили нову ідею «Уроку дороги». З першого класу в школі дітки разом із педагогом чи батьками на одній із сторінок щоденника малюють схему дороги від дому до школи. Озброївшись такою знахідкою, Державтоінспекція запровадила по всій області профілактичні заходи під умовною назвою «Безпечна дорога до школи». Протягом тижня працівники Державтоінспекції відвідують навчальні заклади, де за допомогою вже готової схеми із дітками, повторюють і закріплюють Правила вулиці. Дитина відкриває свою схему і розповідає інспектору, як розпочинається рух із дому до школи. Які дорожні знаки, пішохідні переходи та світлофори трапляються школярику на шляху. Як і де, потрібно переходити дорогу на який дорожній знак. Таким методом діти закріплюють свої знання. А для кращого запам’ятовування, проте що ніколи не потрібно порушувати правила, інспектора дарують на згадку значок та брелок від Державтоінспекції з надписом «Безпечна дорога до школи». Державтоінспекція Хмельниччини сподівається що такий експеримент принесе користь, і ніяке горе не затьмарить дитинства наших школяриків. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую