ye-logo.v1.2
30 Травня, 2020

На нараді обговорили проблеми безпеки користування газом у побуті

Суспільство 2573
Увага учасників наради була акцентована на необхідності продовження пропаганди безпечного використання газу в побуті, проведення у закладах освіти тематичних уроків, лекцій та семінарів.
Увага учасників наради була акцентована на необхідності продовження пропаганди безпечного використання газу в побуті, проведення у закладах освіти тематичних уроків, лекцій та семінарів.. Фото: vsemisto.info

Територіальне управління Держгірпромнагляду у Хмельницькій області прийняло участь у розширеній нараді ПАТ «Хмельницькгаз», за участю головних інженерів філій.

Як повідомили в ТУ, під час наради обговорили результати місячника безпеки газу в побуті та намічені завдання щодо впровадження заходів з попередження травматизму під час його використання.
Зокрема йшлося про роботу аварійно-диспетчерських служб спеціалізованих підприємств газового господарства та роботи щодо виявлення та запобігання несанкціонованим підключенням до системи газопостачання, втручання в роботу та конструкцію газових приладів, вентиляційних та димових каналів.

Під час зустрічі наголосили на тому, що потрібно і далі вживати відповідних заходів щодо виявлення газових опалювальних печей з несправною автоматикою безпеки, обладнаною газопальниковими пристроями УГОП-П-16, виробництва ТОВ «ПРІС» (м. Луганськ) та проводити роз’яснювальні роботи серед абонентів щодо заміни даних пристроїв на більш безпечніші.
Окрім того, вирішили зобов'язати майстрів дільниць внутрішньо-будинкового газового обладнання та СПГ перевіряти якість виконаних слюсарями робіт.  

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую