ye-logo.v1.2
4 Серпня, 2020

Митці з Кам'янця-Подільського виставляються у Чернівцях

Суспільство 1999
Фото: clip.dn.ua

У Чернівецькому центрі культури "Вернісаж" відкрилася виставка художньо-прикладного мистецтва молодих кам'янець-подільських митців.

Більше сотні робіт різноманітного характеру представили 32 митці Кам'янець-Подільської спілки художників - "АРТ-простір". Як інформує Сіті, на виставці представлені пейзажі, натюрморти, скульптури - усі ці витвори розкривають власну індивідуальність, що, у свою чергу, дає змогу замислитись кожному над ідеєю та виробом митця.

Виставка засвідчує невпинне прагнення митців до творчого експерименту в стилі панно, об’ємно-просторових композиціях та у традиційних техніках, таких, як ткацтво, вишивка, текстильна аплікація та батик.

Щодо нових стилів мистецтва, то вони розвиваються досить швидко, до прикладу, одним із таких стилів став і "стрит-пейнтін" або ж так зване "3D малюнки на асфальті". Неперевершені і вражаючі роботи у цьому стилі вже прикрашають територію "Гала-готелю", що знаходиться у Кам'янець-Подільську.

Куратори виставки намагались включити до експозиції твори різної спрямованості - фігуратив і абстракцію, площинні і об’ємно-просторові композиції, розкриваючи незвичність і неочікуваність як у жанрах, так і в системі образності новітнього арт-текстилю України.

Виставка сучасного "АРТ-простору" у Чернівецькому центрі культури "Вернісаж" триватиме до 9-го грудня. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую