ye-logo.v1.2

У Кам’янці-Подільському скоро відкриють новий дитсадок

Суспільство 1601
З відкриттям нового дитсадочка більше кам\'янецьких батьків можуть бути спокійні за дозвілля своїх діток.
З відкриттям нового дитсадочка більше кам'янецьких батьків можуть бути спокійні за дозвілля своїх діток.. Фото: clip.dn.ua

Черга у дитячі дошкільні заклади в місті над Смотричем сягає 900 діток, тож відкриття нового дитячого садочка, якщо не вирішить проблеми, то принаймні покращить ситуацію.

З обласного бюджету на реконструкцію ДНЗ №19 вже виділено близько 2 млн грн, як повідомляє ВжеІнфо. Ввести в експлуатацію садочок планують до кінця поточного року.

Перебіг виконання запланованих робіт контролює особисто міський голова Кам'ягця-Подільського Михайло Сімашкевичї. У планах - найближчим часом також планують закупити необхідне обладнання та спортивний інвентар.

Окрім того, міська влада хоче встигнути до кінця 2012 року перекрити дах у ДНЗ № 21. З міського бюджету на виконання робіт виділено 146 тис грн..

Нині у місті функціонує 17 дошкільних навчальних закладів, в яких виховується близько 3,5 тис дітей. Проте мережа не в повному обсязі забезпечує потреби населення міста. Тож здача в експлуатацію сучасного реконструйованого дитячого садочка дозволить значно покращити ситуацію 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую