ye-logo.v1.2
31 Жовтня, 2020

Удень доведеться їхати з увімкненими ближніми фарами

Суспільство 2606
Водіям та пішоходам варто ознайомитися зі змінами до Правил дорожнього руху.
Водіям та пішоходам варто ознайомитися зі змінами до Правил дорожнього руху.. Фото: sai.gov.ua

Департамент ДАІ спільно з центром безпеки дорожнього руху та автоматизованих систем розробив проект постанови Кабінету Міністрів України, якою передбачено внесення змін до чинних Правил дорожнього руху.

У проекті постанови враховано положення Конвенції про дорожній рух та стандартів, що діють у цій сфері в державах – членах Європейського Союзу.

Як повідомляє прес-служба Департаменту ДАІ МВС України, ідеться зокрема, про посилення вимог до застосування технічних засобів регулювання дорожнього руху, запровадження європейських зразків дорожніх знаків та дорожньої розмітки, а також введення нових термінів, таких як газон, острівець безпеки, денні ходові вогні, маневрування, регулювальник, удосконалене покриття.

Якщо говорити про конкретні зміни, то йдеться про наступне.

Для забезпечення видимості пішоходів та водіїв у темний час доби та в умовах недостатньої видимості пропонується запровадження обов’язкової наявності на одязі пішоходів світловідбиваючих елементів, а також перебування водіїв на проїзній частині в спеціальних сигнальних жилетах.

Передбачено також посилення вимог до проїзду повз транспортні засоби з розпізнавальним знаком «Діти».

Для зменшення ризику виникнення дорожньо-транспортних пригод на позаміських дорогах доведться рухатися за межами населеного пункту у світлу пору доби із увімкненими денними ходовими вогнями чи ближнім світлом фар, у період з 1 жовтня по 1 травня.

Крім того,введеться заборона використовувати літні шини взимку.

І це не всі новації. З повним змістом проекту всі охочі можуть ознайомитися на офіційному сайті Департаменту ДАІ МВС України.
Також розробники чекають на пропозиції та зауваження стосовно даного документу.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую