ye-logo.v1.2

Рятувальники перевірили лід на міцність

Суспільство 1902
Не спішіть гуляти по воді!
Не спішіть гуляти по воді!. Фото: 7d.rv.ua

Коли температура повітря коливається в межах нуля, на річках та озерах формується тонка крига, яка приваблює зимових рибалок та дітей.

Як повідомили в ТУ МНС України у Хмельницькій області, хмельницькі рятувальники вийшли до Південного Бугу, аби застерегти таких горе-рибалок та дітлахів, що перший лід, особливо за такого температурного режиму, ненадійний і може проламатися будь-якої миті.

На щастя, під час рейду охочих випробувати долю не спостерігалось, проте за словами працівників місцевої комунальної аварійно-рятувальної станції, вже не один десяток сміливців їм доводилось у добровільно-примусовому порядку евакуйовувати з тонкої криги.

Тому МНС звертається до всіх громадян із суворим застереженням: за умов сформування тонкої криги вихід на лід категорично заборонений! Вихід на лід дозволяється лише в тому випадку, якщо товщина криги не менше 7-10 см. Крім того, кожен рибалка повинен мати засоби самостійного порятунку та бути обізнаним щодо поводження на кризі. Ні в якому разі не дозволяйте дітям самостійно без нагляду дорослих бавитись на крижаному вбрані водойми. Бережіть своє життя!
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую