ye-logo.v1.2

В оновленому парку ім. Чекмана з’являться спортмайданчики та туалети

Суспільство 4983

Національний лісотехнічний університет України (м. Львів) представив міській владі вдосконалений проект ремонту та благоустрою парку ім. М. Чекмана.

У ньому враховані практично усі пропозиції, озвучені хмельницькими депутатами під час минулої зустрічі. В новому проекті відсутні дороговартісні майданчик для гольфу, конюшні, екстрим- та скейт-парк, зате з’явилися спортивні майданчики, місця для відпочинку вздовж набережної та громадські туалети.
По-перше, значна увага приділена спорту: у парку мають з’явитися велобігові доріжки, спортивні майданчики (гімнастичні, для міні-футболу, настільного тенісу). Вони не будуть скупчені в одному місці, а розмістяться рівномірно по всьому парку.
По-друге, буде впорядкована мережа атракціонів, а також закладів харчування і торгівлі. Останні будуть сконцентровані на одній території, в центральній частині парку, таким чином, щоб до них можна було підвести каналізацію. Також новий проект обіцяє вирішити проблему громадських туалетів: їх буде три, у різних частинах парку.
По-третє, має відбутися реорганізація зелених насаджень. Планується вирубати чимало дерев, які всохли, перебувають в аварійному стані чи мають поганий естетичний вигляд, та насадити нових.
“Ми спроектували декоративні насадження, в тому числі хвойних рослин, різні за кольором листя, ароматом, часом цвітіння. Таким чином вони своїм виглядом будуть милувати око у різні пори року”, - розповів доцент кафедри ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства та урбоекології університету Роман Дудин. Також проектанти розробили оформлення клумб різними сортами рослин, які перетворять їх на справжні витвори мистецтва.
А ще проект передбачає майданчики для відпочинку вздовж набережної, нові алеї та прогулянкові маршрути.
“Проект пройде погодження з усіма відповідними службами, екологічну експертизу, потім будемо замовляти проекти будівництва доріжок, каналізацій, майданчиків і приступати до роботи”, - розповів начальник управління житлово-комунального господарства Олександр Шаповал.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую