ye-logo.v1.2

Славко та Славек житимуть на Львівщині

Суспільство 1788

Малих ведмежаток, названих на честь талісманів “Євро-2012”, комунальне підприємство міста продало власникам приватного зоопарку у Самборі, що на Львівщині. Тож нині у зоокуточку парку імені Михайла Чекмана залишилися лише батьки ведмежат — Аліса та Тимофій.

 “За Славка та Славека ми виручили по три тисячі гривень, - каже начальник комерційного відділу комунального підприємства “ЗеленБуд” Роман Ладунець. - Всі кошти плануємо витратити на благоустрій парку. Слід відзначити, що пошуки нових власників ведмедів затягнулися, оскільки основною метою при продажі малих були належні умови їхнього утримання”. До речі, ведмежат Потапа та Настю продали за 10 тисяч гривень. Нагадаємо, що хмельницька ведмежа епопея розпочалася понад десять років тому. За цей час у родині Аліси та її коханого Тимофія на світ з'явилося вісімнадцять малюків. Всі вони тепер живуть та розважають публіку в різних парках та зоопарках України.
До речі, всі мешканці зоокуточку вже повністю підготувалися до зими. “Ведмеді вже фактично впали у сплячку, - запевняє Роман Олександрович. - Сімейство нутрій, паву, кози та курей перевели у тепле приміщення. Голуби залишаться зимувати в звичних для них місцях, оскільки не бояться морозів. Лебеді ж будуть плавати аж поки не стане лід, після чого працівники зоокуточка переведуть їх у відповідні приміщення, де вони будуть чекати на весну. Не зважаючи на холодну пору, нещодавно у парку відбулося поповнення сімейства шиншил”.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую