ye-logo.v1.2
3 Червня, 2020

Зима буде сніжною до Нового року

Суспільство 2437
Фото: Дмитро Скрипник

Зима прийшла, на диво, вчасно, саме тоді, коли й має початися за календарем. До того ж, синоптики обіцяють, що сніжною вона буде до Нового року точно.

До кінця цього тижня снігопади припиняться, але до 20 грудня погода сильно не зміниться, лише температура знизиться на кілька градусів, обіцяє Укргідрометцентр.
Сильні сніги частково паралізували автошляхи міста. Чимало хмельничан простояли не одні півгодини у тягучках, очікуючи поки маршрутки-тролейбуси-автомобілі проберуться крізь снігові замети. Однак за даними Хмельницької міської ради місто від снігу прибирають більше 300 працівників комунальних служб міста та майже 50 одиниць техніки: 3 грейдери, 10 розкидачів піску, 30 тракторів, 6 снігоочисних машин. Комунальники, працюючи у посиленому режимі, розчищають від снігу головні магістралі, проїзди між кварталами, тротуари, пішохідні доріжки міста.
Як повідомили у відділі благоустрою управління житлово-комунального господарства, який контролює стан доріг і тротуарів у місті, лише за минулу добу на вулиці та автошляхи Хмельницького висипано близько 285 тонн піщано-соляної суміші.
Тішаться з такої погоди дітлахи, які тепер зі школи додому йдуть в два рази довше і приходять мокрі від снігу, але щасливі.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую