ye-logo.v1.2

Кожне третє звернення до прокуратури Хмельниччини стосується оплати праці

Суспільство 2143
Фото: oblrada.sumy.ua

За поточний рік органи прокуратури області вирішили 6761 звернення.

А це понад 20 звернень громадян щодня!

Як повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області, майже кожне третє задоволене звернення стосувалось оплати праці, кожне четверте - порушення прав дітей та з питань представництва інтересів громадянина і держави в суді. Проте традиційно найбільшою залишається кількість вирішених звернень щодо слідства і дізнання – 3654 та правозахисної діяльності 2046.

Понад третину заяв та скарг, які надходять до прокуратури, спрямовано для вирішення в межах їх компетенції до органів державної влади, контролю та інших установ, як того вимагає законодавство. Проте не завжди посадовці додержуються законних прав та інтересів громадян. У таких випадках застосовується весь діапазон прокурорських повноважень.

Наприклад, у Славутську міжрайонну прокуратуру надійшло колективне звернення працівників ДП «Ганнопільський спиртзавод» про тривалу невиплату їм заробітної плати. За результатами розгляду цього звернення прокуратура в інтересах 52 працівників заводу заявила до суду позови про стягнення на їх користь зарплатні на загальну суму понад 251 тисячу гривень. Наразі стягнуті за рішенням суду кошти виплачуються у примусовому порядку.

Під особливою увагою органів прокуратури Хмельниччини - захист прав і свобод соціально незахищених верств населення. Приміром, лише завдяки втручанню Старокостянтинівської міжрайпрокуратури, до якої звернулась 87-річна жительки м. Старокостянтинів, приватний підприємець з Харківської області повернув заявниці чималі кошти, затрачені нею на покупку неякісного електромасажера.

На особистому прийомі у прокурорів побувало майже 3 тисячі громадян. Безпосередньо керівництву прокуратури області виклали свої проблеми 120 заявників, а 34 з них – особисто прокурору області Юрію Голубу. Ефективно при цьому використовується зворотний зв’язок з жителями населених пунктів під час виїздів. На виїзних прийомах до прокурора області та його заступників звернулось 30 громадян. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую