ye-logo.v1.2

Гороскоп на 2013 рік за знаками зодіаку

Суспільство 7719
Фото: http://2013godzmei.ru

У рік Змії Левам захочеться цікавих подій, а у Дів з'явиться шанс на кохання.

 Овен
Здоров’я. Овнам має сенс налаштуватися на те, що його організм вимагатиме до себе чимало уваги. Вкрай небажаним може виявитися зневага до профілактики хвороб, плачевні наслідки спричинять і шкідливі звички. Овнам вже потрібно починати налаштовуватися на активний спосіб життя, щось міняти в режимі харчування.
Професія. У 2013 році Овнам потрібно ставитися до своєї професійної діяльності дуже скрупульозно й ретельно. Саме тоді ви зможете досягти успіхів у цій сфері.
Фінанси. Табу для Овнів у новому році – пасивність і розрахунок на те, що матеріальні блага самі по собі, без будь-яких зусиль стануть сипатися як з рогу достатку. Зірки в наступному році будуть любити ініціативних, рухливих Овнів, які готові до ділових поїздок та відряджень.
Стосунки. Овни повинні бути готовими до бурхливого особистого життя. Їм доведеться сваритися, потім миритися, потім знову з’ясовувати стосунки, і так майже протягом року. Лише наприкінці року пристрасті почнуть потроху вщухати, і це означатиме початок тривалого періоду рівних стабільних стосунків.

Телець
Здоров’я. Рік Чорної Водяної Змії Тельці, судячи з усього, збираються почати досить енергійно. Та так, що до закінчення зими вже ґрунтовно вичерпають ресурси свого організму і почнуть відчувати нездужання. Порада тут лише одна: піклуйтеся про своє здоров'я!
Професія. Особливо позитивні перспективи наступного року очікують Тельців-бізнесменів і представників творчої інтелігенції. Найсприятливішим виявиться період до середини літа. Ще одним позитивним моментом для Тельців стане хвиля нових корисних знайомств.
Фінанси. У грошових справах Тельцям слід бути дуже заощадливими і вести справи якнайкоректніше. Якщо у вас попросять у борг, намагайтеся інтелігентно відмовити. Не робіть боргів і самі, причому це поширюється і на готівкові гроші, і на банківські позики, і на комунальні платежі.
Стосунки. В особистих справах астрологічний прогноз для Тельців на 2013 рік прогнозує деяку нерівність. Хвилі конфліктів у них будуть перемежовуватися зі світлими смугами стабільних і яскравих стосунків, а відтак емоції виявляться досить сильними і захоплять Тельців з головою.

Близнюки
Здоров’я. Жодних глобальних потрясінь в плані самопочуття зірки для Близнюків на 2013 рік не віщують. Звісно ж, це зовсім не означає, що вони можуть нехтувати своїм здоров’ям. Не впадайте в крайнощі, тобто, не переїдайте та не голодуйте (з метою схуднення).
Професія. Близнюки залишаться із своїми професійними проблемами один на один. Очікувати допомоги їм не доведеться. Але якщо вони підійдуть до усіх завдань уважно і відповідально, то своїх позицій не втратять.
Фінанси. Зірки в майбутньому році радять Близнюкам виявляти підвищену обережність до витрат та інвестицій. Краще відмовитися від будь-яких сумнівних угод і пропозицій
Стосунки. Близнюкам вдасться покращити свої стосунки з коханими. Неодружені й незаміжні скріплять свій союз шлюбом, одружені зуміють залагодити застарілі проблеми у стосунках. Щоправда, для цього в новий рік бажано вступити без сварок.

Рак
Здоров’я. Рік Чорної Водяної Змії для Раків розділиться на декілька періодів. У січні все буде начебто і непогано. Проте вже в лютому-квітні найменша неувага до свого самопочуття може обернутися загостренням старих або спалахом нових захворювань.
Професія. Професійна сфера спричинить Ракам чимало клопоту. Незаплановані перевірки, розрив вже усталених ділових зв’язків – все це не найкращим чином вплине на кінцеві результати. Найважчою буде весна. І лише всередині осені проблеми почнуть «відпускати».
Фінанси. В цілому астрологічний прогноз на 2013 рік для Раків непоганий. Рік обіцяє пройти рівно, без проблем і ускладнень. Але так буде лише в тому випадку, якщо вони не надумають брати позики в банках.
Стосунки. У кожної людини, напевно, є що приховувати від стороннього ока. Але, у випадку з Раками, ці огріхи з минулого весь час будуть прагнути “вилізти” назовні. Особливо цього потрібно побоюватися наприкінці літа і на початку осені.

Лев
Здоров’я. Астрологічний прогноз для Левів на 2013 рік більш ніж оптимістичний. Звісно ж, це не означає, що вони можуть розслабитися. Але випити зайву чарочку під час застілля або невчасно лягти спати іноді можна буде собі дозволити без наслідків для здоров’я.
Професія. Леви зможуть відчути себе на верхівці успіху. Цей рік – чудовий шанс реалізувати, нарешті, давно задумане. А труднощі… Вони не стануть відчутними і не будуть визначальними.
Фінанси. У грошових питаннях наступного року буде спостерігатися позитивна динаміка. Збільшуватися будуть і доходи, і витрати. Левам вдасться вирішити значні проблеми. В цілому рік виявиться вдалим.
Стосунки. Незважаючи на всі успіхи Левів, їхні партнери часто будуть незадоволеними: через інші турботи Леви не будуть їм приділяти достатньої уваги. Втім, і Левам захочеться цікавих подій, нових вражень, але їхні партнери нечасто зможуть тішити їх.

Діва
Здоров’я. Діви просто зобов’язані взяти за правило систематично займатися спортом. Це допоможе знімати стреси і підтримувати себе в робочому стані.
Професія. Для Дів 2013 рік буде позитивним і в цілому, і в деталях. Діви-керівники можуть розраховувати на підвищення. Незадоволені своєю нинішньою роботою мають шанс змінити сферу діяльності, причому цілком успішно. Люди творчих професій відчують натхнення і піднесення.
Фінанси. Доходи Дів не розчарують. Протягом всього часу господиня року не образить їх. Особливо вдалим виявляться осінній та зимовий періоди.
Стосунки. Шанс на кохання у Дів в майбутньому році однозначно є. Щоправда, не можна сказати, що стосунки розвиватимуться у них ідеально. До речі, те ж саме стосується і одружених, і заміжніх Дів. Але конфліктні періоди не будуть тривалими,

Терези
Здоров’я. В 2013 році Терезам бажано відмовитися від шкідливих звичок та малорухливого способу життя. Якщо врахувати ці поради, то цього буде достатньо для того, щоб Терези почувалися комфортно протягом року.
Професія. Кар’єра стане одним із найважливіших аспектів життя Терезів. Червоною ниткою крізь весь рік для них повинна пройти працьовитість, тоді успіх їм забезпечений.
Фінанси. Досягнення цього року стануть потенціалом для наступного. В майбутньому році Терези пожинатимуть плоди, посіяні раніше.
Стосунки. В 2013 році Терези можуть зустріти свою другу половинку. Є вірогідність відновлення старих стосунків.

Скорпіон
Здоров’я. Якщо Скорпіони зуміють не доводити себе до стресів і перевтоми, то в цілому їх самопочуття можна вважати досить стабільним. Звісно, є декілька критичних періодів – квітень-червень, а потім жовтень, – в які бажано бути обережнішими.
Професія. Астрологічний прогноз для Скорпіонів на 2013 рік не дуже оптимістичний. Більше того, небесні світила пророкують неминучі труднощі. Зрозуміло, провиною всьому стане горезвісний людський чинник. Скорпіонам не уникнути сварок, непорозуміння, проявів непорядності з боку колег або компаньйонів.
Фінанси. Скорпіонам не варто бути занадто марнотратними. Економія має бути основою своїх грошових справ. Тільки так Скорпіонам вдасться пережити наступний рік без особливих втрат.
Стосунки. Особисте життя Скорпіонів наступного року обіцяє бути бурхливим і аж ніяк не безхмарним. Доведеться часто з’ясовувати стосунки та шукати компроміси зі своїми дітьми. Існує великий ризик розлучень і остаточних розривів між сімейними і навіть просто закоханими парами.

Стрілець
Здоров’я. 2013 рік Стрільцям анітрохи не загрожує негативом. Навпаки, їм гарантовано нормальний імунітет і задовільно стабільний стан нервової системи. Все це стане запорукою чудової активності, гарного настрою, готовності до творчих звершень.
Професія. В цілому рік Чорної Водяної Змії для Стрільців буде непоганим. Представникам творчих професій, швидше за все, вдасться реалізувати давно задумане. Офісні службовці та службовці держустанов можуть очікувати підвищення. Але не варто надмірно довіряти свої справи іншим людям, намагайтеся розраховувати виключно на себе.
Фінанси. 2013 рік віщує Стрільцям безліч подій і емоцій. На них чекає як ейфорія від несподіваних успіхів, так і напруга від проблемних ситуацій. Гроші доведеться вкладати в проекти або витрачати. І, як наслідок, у певні моменти ви відчуватимете їх нестачу.
Стосунки. У новому році вітається рішучість і готовність остаточно поставити всі крапки над «і». Довгі роздуми можуть лише зашкодити Стрільцям. Причому це правило актуальне як для пар із досвідом, так і для тих, хто тільки збирається скріпити свій союз шлюбом.

Козеріг
Здоров’я. Козерогам не доведеться особливо розслаблятися. Ризики захворіти будуть досить великими, тому доведеться постійно бути насторожі. До осені ситуація, в основному, стабілізується, однак, протягом усього року зовсім незайвими будуть профілактичні заходи.
Професія. 2013 рік для Козерогів ознаменується значними успіхами. Дуже важко буде знайти справу або заняття, які будуть їм не по плечу. Причому період кар’єрного сходження та успіхів у професійній діяльності триватиме майже весь рік.
Фінанси. Астрологічний прогноз для Козерогів обіцяє їм непоганий рівень доходів. Навряд чи доведеться скаржитися на долю, особливо, на стику зими і весни, а також всередині осені. Втім, якщо завданням буде заробити мільйон доларів, то такий план може виявитися і недосяжним.
Стосунки. На особистому «фронті» у Козерогів можливі деякі проблеми і труднощі. Але їм вистачить вміння знайти компроміс в неоднозначних ситуаціях.

Водолій
Здоров’я. Астрологічний прогноз на 2013 рік для Водоліїв стверджує: до себе вони повинні ставитися дуже дбайливо. Навряд чи їм «простяться» різні надмірності та перевтома. Ослаблена імунна система одразу ж дасть про себе знати загостренням застарілих проблем.
Професія. Водоліям потрібно намагатися втриматися на плаву. Труднощів у професійній сфері буде не уникнути, тому доведеться запастися терпінням і працьовитістю.
Фінанси. Незрозуміло чому, але Водолії не зможуть утримати гроші у своїх гаманцях. Втім, це зовсім не означає, що вони весь час будуть на мілині. Доходи з’являтимуться, просто їх не вдасться втримувати довго при собі.
Стосунки. Нудьгувати Водоліям не доведеться. Їм забезпечена маса емоцій, причому в широкому діапазоні – від бурхливого захоплення до гніву і депресії.

Риби
Здоров’я. Хоча в 2013 році у Риб самопочуття і не буде ідеальним, але їм вдасться витримати всі випробування на міцність із честю. До того ж вимушена турбота про своє здоров’я змусить їх знайти дуже ефективні методи лікування і зміцнення імунітету.
Професія. Рибам рекомендується не псувати стосунки з начальством. Якщо їм вдасться заручитися підтримкою свого керівництва, то це стане гарною підмогою у важкі моменти, коли колеги будуть проявляти нещирість.
Фінанси. Хоч і хвилеподібно, але доходи все ж будуть надходити в гаманці Риб. Тому 2013 рік можна в цілому вважати позитивним. Потрібно тільки бути готовими до того, що доведеться багато їздити у відрядження.
Стосунки. У Риб з’явиться можливість поліпшити свої житлові умови. Однак при цьому потрібно намагатися не зіпсувати стосунки з ріднею, а шанси на це достатньо великі. Слід пам’ятати, що вміння йти на компроміс ніколи не буває зайвим.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую