ye-logo.v1.2
25 Жовтня, 2020

У Кам'янці-Подільському засудили вбивцю, якого шукали 7 років

Суспільство 1527
Фото: newsone.ua

Обвинувачений перебував у міждержавному розшуку.

У жовтні 2005 року 30-річний житель Кам’янця-Подільський умисно вбив літню кам’янчанку, прихватив її майна на суму майже 9 тисяч гривень та з метою приховання слідів злочину підпалив будинок потерпілої. Аби уникнути кримінальної відповідальності, виїхав за межі України. Оскільки місце знаходження зловмисника не було відоме, його оголосили в міждержавний розшук.

Як повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області, обвинувачений був затриманий на території Республіки Мерій Ел Російської Федерації. Генеральною прокуратурою РФ задоволено клопотання Генеральної прокуратури України про видачу особи для притягнення до кримінальної відповідальності за скоєний злочин.

Як повідомив старший прокурор прокуратури області з міжнародно-правових доручень Віталій Шістка, громадянина А. екстрадовано в Україну та за принципової позиції прокуратури м.Кам’янця-Подільського вироком суду його засуджено до 13 років позбавлення волі з конфіскацією всього майна, крім житла, за п.6 ч.2 ст.115 КК України (умисне вбивство з корисливих мотивів). У жовтні цього року вирок набрав законної сили.  

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую