ye-logo.v1.2

Діда Мороза викликали або Скільки коштує привітання від казкових героїв

Суспільство 7622
Фото: Дмитро Скрипник

Щоб влаштувати дітям, друзям, рідним, а той собі, цікаве свято до Нового року, можна замовити привітання від Діда Мороза.

 Чимало святкових агенцій пропонують таку послугу. Вартість залежить від програми, дати її проведення та кількості святкових героїв, котрі розважатимуть дітей.
Найдешевше замовити таку послугу в “Укрпошти”. Дід Мороз та Снігуронька доставлять подарунок за вказаною адресою та привітають дитину. Вартість послуги залежить від ваги подарунку: 1 кг — 40,81 грн., за кожен наступний кілограм слід доплатити 0,80 грн. “Треба повідомити ім’я та вік дитини, адресу та дату, коли бажаєте здійснити привітання. Вже безпосередньо перед виїздом ми зателефонуємо і попередимо. Від дитини чекаємо на віршик”, - розповіли в “Укрпошті”.
Дід Мороз у святкових агенціях “коштуватиме” від 100 до 400 грн. “Якщо у вас одна дитина, привітання триватиме близько 15 хвилин та коштуватиме 300 грн, якщо ж кілька діток — півгодини та 350 грн. Якщо ви хочете замовити послугу на 30-31 грудня, додайте ще 50 грн.”, - розповіли в одній із святкових агенцій. Бажано замовити привітання заздалегідь, адже послуга користується популярністю.
Якщо ж влаштувати ціле свято з різними казковими героями, конкурсами, призами, мильними бульбашками, музичним оформленням та відеозйомкою, послуга обійдеться у 600 грн. за годину, 400 — за півгодини.
Можна взяти костюм Діда Мороза напрокат та привітати дитину самому. У такому разі доведеться викласти 100-200 грн. за добу прокату. Стільки ж коштує костюм Снігуроньки. Дитячі новорічні костюми вдвічі дешевші — від 40 до 100 гривень.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую