ye-logo.v1.2

За неприбраний сніг Ядуха лякає голів РДА доганами

Суспільство 2277
Сніг мають прибрати.
Сніг мають прибрати.. Фото: tsn.ua

На Хмельниччині і далі борються з наслідками негоди.

Про стан усунення наслідків складних погодних умов, забезпечення сталого транспортного сполучення між населеними пунктами області йшлося під час селекторної наради під головуванням Василя Ядухи.

У Хмельницькій ОДА нагадують, що складні погодні умови 9 – 10, 12 та 16 грудня спричинили відключення 24-х повітряних ліній електропередач потужністю 10 кВ, 259 трансформаторів, знеструмлення 72-х населених пунктів у різних районах області.

За словами голови адміністрації проїзд на дорогах місцевого значення був ускладнений у Старосинявському, Чемеровецькому, Ярмолинецькому, Дунаєвецькому, Деражнянському, Городоцькому, Летичівському, Ізяславському, Білогірському, Новоушицькому та Хмельницькому районах. До розчистки доріг від снігу було задіяно більше 450 одиниць спеціальної та снігоочисної техніки, а також більше 2-х тисяч працівників облавтодору, житлово-комунального господарства, військових частин Міністерства оборони України, підрозділів МНС, приватних підприємств та власників.
Василь Ядуха відзначив як кращу організацію роботи місцевих оперативних штабів Кам’янець-Подільського, Дунаєвецького, Чемеровецького районів.

«Ми найближчим часом зробимо зведену інформацію, і всі відповідальні особи будуть притягнути до серйозного звіту, адже ще з деякими населеними пунктами відсутній зв’язок. Найбільше їх у Хмельницькому районі, є проблеми в ряді інших районів», - сказав Василь Ядуха та додав, що керівники територій, де на сьогоднішній день не розчищені проїзди до населених пунктів, отримають догани.

За результатами селекторної наради було дано відповідні доручення відповідальним особам. Зокрема, вжити заходів щодо залучення максимальної кількості снігоприбиральної, іншої спеціальної техніки, забезпечення її паливно-мастильними матеріалами та очищення до 28 грудня поточного року всіх доріг до населених пунктів, опрацювати разом з власниками автозаправочних станцій питання щодо надання в кредит необхідної кількості паливно-мастильних матеріалів для забезпечення роботи снігоприбиральної техніки, подовжити функціонування пунктів обігріву людей, у тому числі в цілодобовому режимі тощо.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую