ye-logo.v1.2
25 Жовтня, 2020

Святковий інтер’єр за кілька хвилин

Суспільство 2773
Фото: jackandjillpolitics.com

Вітальня, де ви у родині чи колі друзів зустрічатимете Новий рік, потребує святкового декору. Та й гарно прикрашений будинок додасть веселого настрою своїм мешканцям.

 Якщо ви не перейнялися новорічним інтер’єром заздалегідь, запропоновані ідеї допоможуть вам створити святкову атмосферу за лічені хвилин та при докладанні мінімальних зусиль.
Новорічну тематику в інтер'єрі допоможуть підтримати скатертина, посуд, серветки, ікебани на святковому столі, а також букети з живими квітами, неодмінно білого кольору, подібно зимовому снігу.
Взагалі новорічні кольори - це білий, червоний і зелений. Інтер'єр, оформлений саме в цих кольорах, буде виглядати органічно і стильно. Свічки додадуть вашій оселі загадковості й вишуканості. Настрій буде неодмінно святковим в будинку, де розсіяне м'яке світло від свічок виграє на блискучих предметах: кришталевих вазах, фарфоровому посуді, ялинкових іграшках.

Блискучий каскад
Огляньте кімнату, де проходитиме застілля. Потрібно створити візуальний центр декоративної композиції з новорічних прикрас для будинку, тому святковий стіл, в ідеалі, слід поставити строго під люстрою. На неї можна підв'язати новорічні кульки на дощику або прозорій волосіні і створити таким чином грайливий каскад за допомогою ниток різної довжини. При частковому або повному включенні освітлення, каскад з кулями буде блищати і переливатися, а при свічках таємниче мерехтіти.
Не обов'язково дотримуватися одного тону, кульки можуть бути всіх кольорів веселки - як на ялинці. Але якщо ваша ялинка прикрашена кулями одного відтінку, то і композицію над столом важливо зробити того ж тону або у сумісних кольорах.

Різнокольорові стрічки
Застеляємо святкову скатертину і, перш, ніж виставляти на стіл гарний посуд, виконуємо дуже просту дію - беремо звичайну шпильку, кілька атласних стрічок і розкладаємо їх навхрест (з перетинанням по центру стола), акуратно заколюємо місце перетину шпилькою, фіксуючи стрічки на скатертині. Замість стрічок на столі можна використовувати яскраві серветки в колір однієї з кульок над столом. І стрічки та серветки одночасно - це вже декоративна надмірність, використовуйте щось одне.
Якщо обв'язати келихи та пляшки шампанського тонкими декоративними стрічками, які застосовують для упаковки подарунків, вони “затанцюють” у вирії новорічного карнавалу. Краще використовувати відразу декілька стрічок чи шнурів різних кольорів.
Ніжки стільців можна теж прикрасити кольоровими стрічками. Кінці стрічок зав’яжіть бантами, прикрасьте кулькою або декоративною шишечкою.

Свічки у склянках
Свічки - прекрасна новорічна прикраса для дому. Свічки у високих свічниках красиві, але абсолютно непрактичні - будете тягнутися з келихом через стіл, можете і перекинути. Краще використовувати свічки-таблетки. Запалюйте їх не просто так, а всередині чарки чи склянки (вона виконуватиме роль свічника). Так свічку практично неможливо перевернути, навіть під час найбурхливішого тосту.
Ще один варіант - пустити свічки в плавання в широких низьких келихах, наповнивши їх звичайною водою. Гармонія двох стихій порадує прихильників фен-шуя.

Саморобні сніжинки та штучний іній
Прикрасьте вікна і дзеркала новорічними сніжинками або попросіть дітей. Для них це захопливе заняття, а інтер’єр стане святковим. Крім саморобних сніжинок можна використовувати штучний іній та сніг. Розпорошивши їх через трафарет, можна отримати відмінні малюнки на склі. А яскрава гірлянда по периметру вікна або дзеркала завершить оформлення оселі. Чим більше буде блискучих предметів у вашому інтер'єрі, тим більше він буде виглядати святковим і оригінальним. Великі коробки з подарунками, обгорнені в яскраві упаковки, блискучі банти і кулі на стінах. Також можна усипати підлогу яскравим, блискучим конфеті. Від такого оформлення гості будуть просто в захваті.
Загалом, Новий рік - це час для здійснення бажань, для безмежної фантазії. А квартира з новорічним, урочистим інтер'єром допоможе насолодитися святом сповна.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую