ye-logo.v1.2

“Який предмет був у вас в школі улюбленим?” –

Суспільство 1276

із цим запитанням кореспонденти “Є Поділля” звернулися до знаних в області людей

Наталя Рохова, голова Дунаєвецької районної державної адміністрації: “У школі мені найбільше подобалися три предмети: математика, історія та література, з якої я писала досить гарні твори – навіть на педраді зачитували. Але натхнення приходило не завжди на уроках, тому вчителька дозволяла писати твір вдома, бо знала, що мені його спочатку у голові треба виносити. Історія ж мене завжди приваблювала: і України, і світу, адже: “хто не знає минулого, той не вартий свого майбутнього”.

Володимир Богославець, голова Волочиської райдержадміністрації: «У школі мені найбільше подобалася історія. Вважаю, що кожна людина має знати історію своєї країни. Особливо любив слухати розповіді про рідний край. Тим паче, що я родом з Івано-Франківщини, і з нею пов’язано багато історичних подій. Школярем брав участь в предметних олімпіадах та у роботі шкільного краєзнавчого гуртка. Разом зі своїм вчителем ми часто ходили у походи стежками Івано-Франківщини. У майбутньому ця моя любов до історії вилилася в те, що вступив до вузу саме на історичний факультет. І 15 років пропрацював вчителем історії та директором школи. Але відколи очолюю райдержадміністрацію, любов до історії не полишив – читаю історичну літературу, підтримую в районі усі починання, пов’язані з розвитком краєзнавства».

Володимир Мислицький, чоловік-оркестр: “Подобалися потрошки усі предмети. Втім, найбільше до душі була музика: по вісім годин на день займався грою на баяні й ...за два роки закінчив музичну школу. Також захоплювався історією Стародавнього світу та фізкультурою, брав участь у спортивних змаганнях”.

Віталій Балицький, капітан хмельницького футбольного клубу «Динамо»: «Фізкультура! Я ж з дитинства займався футболом. Щоправда, був у мене ще один улюблений предмет – праця. Мені подобалося, що ми на уроках займалися випалюванням, робили молотки, щось випилювали тощо. Цікаво було й коли мінялися місцями з дівчатами – готували різні страви, в тому числі салати. І зараз я дуже добре готую. Немає жодної страви, якої я не зможу приготувати. Борщ, суп, картопля, відбивні, яєчня, салати – все це готую часто і без проблем».
Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую