ye-logo.v1.2

Хмельницькі дітки підгодовують птахів

Суспільство 3465
Фото: malecha.org.ua

Ще у грудні минулого року у школах Хмельницького стартувала Всеукраїнська природоохоронна акція “Годівничка”, яка триватиме до кінця березня 2013 року.

Як повідомляє Хмельницька міська рада, метою заходу є виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття, проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони та збереження орнітофауни. Організатор акції – Національний еколого-натуралістичний центр. 

Аби покращити виживання птахів в умовах зимових та весняних снігопадів, зберегти світ пернатих школярами та їх батьками виготовлені та розвішані годівнички на території навчальних закладів міста. Вміло організована підгодівля сприяє не лише виживанню птахів, а також подальшому їх закріпленню на гніздових ділянках.
У ході акції будуть проведені учнівські конкурси: на найкращу годівничку, на найкращий малюнок, на найкращий вірш про зимуючих птахів. Серед вчителів та керівників гуртків буде проведено конкурс на кращий сценарій Свята зимуючих птахів та на кращу розробку заняття про зимуючих птахів.
Юні натуралісти закликають всіх мешканців міста, кому не байдужа доля птахів, взяти участь у Всеукраїнській природоохоронній акції «Годівничка», допомогти пернатим пережити цей важкий період, організувавши підгодівлю.
До доброї справи можуть долучитися небайдужі й милосердні хмельничани, вивішуючи за вікном, на балконі, поруч з будинком, у парках, на своїх дачних ділянках годівнички. Кормом, наприклад, для синичок і снігурів може бути пшоно та просо, шматочок сирого несолоного сала. Охоче вони їдять і крихти білого хліба. Найуніверсальнішим кормом для зимуючих птахів є не смажене насіння соняшника. Велика кількість рослинних жирів, що міститься в цьому насінні, робить його важливим джерелом енергії в холоди.
На думку екологів, така підтримка птахів узимку має велике значення, адже цим люди зможуть вберегти від загибелі велику кількість птахів. А влітку вони віддячать і радуватимуть всіх своїм співом та зовнішнім виглядом. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую