ye-logo.v1.2
15 Липня, 2020

У Хмельницькому читають про наркоманію, алкоголізм, тютюнопаління

Суспільство 5722
Фото: shkola.ostriv.in.ua

Служба у справах дітей Хмельницького проводить профілактику негативних проявів серед молоді .

Аби запобігти негативним проявам серед дітей, у тому числі пияцтву, наркоманії, дитячій бездоглядності й безпритульності, роз’яснення вимог чинного законодавства щодо обов’язкової загальної середньої освіти працівники служби у справах дітей Хмельницької міської ради проводять лекторсько-профілактичні заходи у загальноосвітніх та професійних закладах міста, надають методичні рекомендації педагогам з корекції девіантної поведінки дітей, роботи з агресивними дітьми, соціально незахищеними категоріями дітей.
Як інформує Хмельницька міська рада, Минулоріч подібні заходи відбулися в 43-х загальноосвітніх та професійних закладах міста. Їх тематика охоплює питання профілактики правопорушень та скоєння злочинів неповнолітніми, попередження насильства в сім’ях, де на вихованні є діти; недопущення пропусків уроків учнями без поважних причин, тютюнопаління та вживання алкоголю неповнолітніми.
Такі заходи служба проводить самостійно, або спільно з представниками управління освіти та управління юстиції. Часто практикуються і виступи на батьківських зборах із питань відповідальності батьків за навчання, виховання дітей.
Крім того, служба у справах дітей розробила інформаційно-методичні матеріали, тематика яких охоплює профілактику таких негативних явищ суспільства як: тютюнопаління, вживання алкоголю, наркотичних речовин.
31 січня цього року в ліцеї № 17 представник служби у справах дітей провів правоосвітницько-профілактичну зустріч з батьками учнів шостих класів. Говорили про недопущення пропусків уроків школярами без поважних причин, дотримання правил поведінки в навчальному закладі, щодо заборони тютюнопаління, розпиття спиртних напоїв у громадських місцях, організації роботи закладів, які надають послуги з комп’ютерної ігрової діяльності дітям, обмеження перебування дітей без супроводу батьків або осіб, що їх замінюють, у закладах дозвілля, громадського харчування, розважальних закладах, на вулицях та інших громадських місцях міста Хмельницького та відповідальність батьків за виховання, навчання і розвиток дітей.
А 5 лютого представники служби у справах дітей провели тематичну зустріч із учнями 9-х класів у НВК № 7. Школярам роз’яснено, що здобуття повної загальної середньої освіти є обов’язковим у нашій державі, роз’яснено вимоги чинного законодавства з цього питання, наголошено на наслідках невідвідування навчального закладу та порушення правил поведінки у ньому. Також працівник служби окремо зупинився на темі заборони тютюнопаління, розпиття спиртних напоїв у громадських місцях, розваг у комп’ютерних закладах, зокрема, на порядку надання послуг дітям.
Проведення лекторсько-пропагандистських заходів планується до кінця навчального року.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую