ye-logo.v1.2
6 Грудня, 2019

Залізничні квитки стануть іменними

Северина Ропек Суспільство 1344
Фото: mignews.com.ua

Таким чином Укрзалізниця хоче захиститися від незаконних продажів та перекупників.

Поетапний перехід на електронні квитки, збільшення кількості інтернет-продажів та незаконна діяльність перекупників, змусила Укрзалізницю перейти до впровадження іменних квитків, про це повідомляє портал ЛІГАБізнесІнформ, посилаючись на прес-центр Укрзалізниці.
За даною інформацією, наявність імені та прізвища у білеті — це невід'ємна частина електронного проїзного документу в країнах, де він використовується. На такому документі вказується інформація, яка стосується страхування пасажира, а тому, це так званий, страховий поліс у випадку нещасної ситуації.
Міністерство інфраструктури, зазначило, що для купівлі квитка необхідно вказати касиру іменні данні людини, яка скористається проїзним документом, а підтвердити це доведеться показавши паспорт або ж інше посвідчення, безпосередньо перед посадкою у вагон. Таке рішення було затверджене 13 березня і вступить у дію через 2 тижні, тобто вже 28 березня документ, який засвідчує вашу особу, стане невід'ємним атрибутом поїздки у залізничному транспорті.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую