ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельницькі КВНщики «Отдыхаем вместе» дожартувалися до ліги Маслякова

Суспільство 5908
Жартівники з «Отдыхаем вместе» боротимуться за звання найкращої команди.
Жартівники з «Отдыхаем вместе» боротимуться за звання найкращої команди. . Фото: з архіву команди.

Вища українська ліга КВН, після дворічного мовчання, відродила своє існування.

 В оновлених іграх взяла участь і команда КВН «Отдыхаем вместе» Хмельницького університету управління та права. За два роки існування саме у такому складі, хлопці вже взяли участь у минулорічному чемпіонаті Слобожанської ліги (м. Харків), а цього року успішно пофестивалили у м. Сочі (Росія).
Серед суперників у вищій лізі були команди з Казахстану та три з Росії. Ігри 1/8 не транслювалися на телебаченні, тому і ведучим був не славнозвісний Олександр Масляков, а, не менш відомий і харизматичний Андрій Чівурін. Але ні сильні суперники, ні суворе (хоч і веселе) КВНівське журі не стали на заваді натхненню, таланту і величезному бажанню наших хлопців вийти до чвертьфіналу. Наступна відповідальна гра для наших жартівників проходитиме у травні цього року.
Команда висловлює щирі слова подяки за підтримку ректору Хмельницького університету управління та права Олегу Омельчуку та ПАТ «Хмельницьобленерго».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую