ye-logo.v1.2

Відкриття обласного перинатального центру перенесли через Президента?

Суспільство 3036

Перинатальний центр, відкриття якого вже тричі планували, але щоразу відкладали з різних причин, знову перенесли.

 На невизначений термін.
Остання анонсована дата відкриття була призначена на 20 квітня. Однак медики кажуть – ніхто нічого відкривати поки що не буде.
Перша точка неповернення, про яку сповіщав офіційний сайт Хмельницької ОДА, була анонсована на грудень 2012 року. Тоді троє лікарів ОПЦ поїхали на курси підвищення кваліфікації у сусідній Житомир. Наступну дату перші особи області при значили, коли оглядали встановлене обладнання – березень 2013 року. Наприкінці березня офіційна сторінка облдержадміністрації повідомляла що перинатальний центр «ось-ось відкриють», а в розмовах медики називали дату 20 квітня. Та не так сталося, як гадалося. Прес-служба Хмельницького обласного Центру здоров'я в останньому повідомленні вже не називає ні дати наступного відкриття, ні причини перенесення дійства. «Практично весь поточний тиждень значна частина роботи Департаменту охорони здоров'я Хмельницької обласної державної адміністрації була присвячена перинатальному центру – йдеться у офіційному повідомленні на сайті Хмельницької ОДА. І далі перераховані всі наради-комісії-зустрічі чи не усіх головних чиновників області. Єдине, що відрізняє усі анонсовані дати відкриття центру – це повідомлення про те, що у офіційних заходах очікується участь перших осіб держави.
Нещодавно, оглядаючи стан підготовки до відкриття обласного перинатального центру, губернатор Василь Ядуха заявив, що « після травневих свят ми зможемо запросити на відкриття центру Президента України Віктора Януковича».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую