ye-logo.v1.2

Призначено нового директора КП по організації роботи міського пасажирського транспорту

Суспільство 4895
khmelnytsky.com
Володимир Якович Богачук. Фото: khmelnytsky.com

На посаду директора комунального підприємства по організації роботи міського пасажирського транспорту, відповідно до розпорядження міського голови Сергія Мельника, призначено Володимира Яковича Богачука.

 Про це інформує Хмельницька міська рада.

Володимир Богачук народився на Хмельниччині у 1963 році. 1985 року закінчив Київський автомобільно-дорожній інститут за спеціальністю “Автомобілі і автомобільне господарство”.
Тривалий період працював за фахом у Хмельницьких обласних трестах “Агрошляхбуд” і УПТКіТ, у концерні “Укрмонолітспецбуд”, в дорожньо-експлуатаційному управлінні №647.
У 2006-2008 роках обіймав посаду начальника управління транспорту та зв’язку Хмельницької міської ради. До призначення на посаду директора комунального підприємства по організації роботи міського пасажирського транспорту був начальником відділу розвитку інфраструктури Хмельницької районної державної адміністрації.
Сьогодні під час щотижневої виробничої наради міський голова Сергій Мельник представив новопризначеного директора комунального підприємства по організації роботи міського пасажирського транспорту Володимира Богачука керівникам виконавчих органів та комунальних підприємств.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую