ye-logo.v1.2
20 Жовтня, 2020

У Хмельницькому стартувала акція “Мій вибір — життя без наркотиків”

Суспільство 4954 3
автораавтораавтораавтора
Фото: автора

Наше місто перше з тих, хто організовує подібний захід.

Сьогодні, 15 травня свій старт взяла акція, яка закликала усіх хмельничан провести життя без вживання наркотиків. Нагадаємо, що захід “Мій вибір — життя без наркотиків” організувало обласне управління МВС та міськвідділок міліції.

Підтримати ініціативу правоохоронців на міському Майдані Незалежності зібралось чимало охочих. З вітальним словом виступив і голова Хмельницької облдержадміністрації — Василь Ядуха, який зазначив, що майбутнє держави, наразі, в руках сучасної молоді, яка на жаль, найбільше схильна до такої страшної хвороби як наркоманія. Очільник області закликав вести здоровий спосіб життя, радіти життю без наркотиків і займатися спортом. До привітального слова долучився і начальник УМВС України в Хмельницькій області — Сергій Шутяк, який голосно скандував у мікрофон: “Наркотикам — ні!”.

Під час акції подоляни отримали змогу подивитися і повболівати за юних фехтувальників, велобайкерів, тхеквондистів, скейтбордистів, а також перевірити власні сили у армреслінгу. Паралельно відбувався і біговий марафон, у якому поряд із дітьми бігли і пенсіонери.

Далі хмельничани урочистою ходою пройшли до майданчику біля кінотеатру ім. Шевченка, де «мирну боротьбу» з наркотиками продовжили артисти.
Колонну очолювали байкери та мажоретки, які на ходу встигали дивувати глядачів різними викрутасами.

У концерті взяли участь естрадний оркестр УМВС України в Хмельницькій області під керівництвом Сергія Рабійчука, гурти «Ритм-мен» та «Станза», Андрій Романіді, Олена Польова, Діана Бідюк, Віктор Шайда, Андрій Кліменко, Олена Мороз, Майя Оніщук. На запрошення правоохоронців приїхали зі столиці Іван Березовський, Міла Нітіч, Наталя Валевська та Олександр Пономарьов.
«Я дуже радий долучитися до цієї потрібної акції і вдячний своєму другові, з яким ми давно знайомі і товаришуємо, генералові Сергію Шутяку за корисну справу», – зізнався Олександр Пономарьов.


 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую