ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Пам’ятка батькам від дітей

Суспільство 2314
Фото: pozdravish.ru

- Не балуйте мене, цим ви мене псуєте. Я дуже добре знаю, що не обов’язково давати мені все і робити все, що я прошу. Так я випробовую вас.

 - Не бійтеся бути суворими зі мною. Такий підхід дозволяє мені визначити своє місце.
- Не покладайтеся лише на силу в стосунках зі мною. Це привчить мене до того, що рахуватися треба лише із силою. Я з більшою готовністю відреагую на ваші ініціативи.
- Не будьте непослідовними. Це збиває мене і змушує впертіше намагатися в усіх випадках залишити останнє слово за собою.
- Не засмучуйтеся дуже сильно, коли я кажу: «Я вас не люблю». Я не це маю на увазі. Просто я хочу, щоб ви пошкодували про те, що насварили мене, накричали.
- Не змушуйте мене почуватися молодшим чи дурнішим, ніж я є насправді. Я відіграюся на вас за це, ставши «плаксою» і «нитиком», або ще якось…
- Не робіть для мене і замість мене те, що я можу зробити самостійно. Я можу звикнути до цього!
- Не змушуйте мене відчувати, що мої вчинки – це страшний гріх! Я повинен навчитися робити помилки, не відчуваючи, що я ні на що не здатен.
- Не придирайтеся до мене. Якщо ви це робитимете, я буду змушений захищатися.
- Не вимагайте від мене пояснень, навіщо я це зробив. Іноді я й сам не знаю, чому роблю так чи інакше.
- Не піддавайте дуже великому випробуванню мою чесність. Будучи заляканим, я легко перетворююся на брехуна.
- Не захищайте мене від наслідків власних помилок. Я вчуся на своєму досвіді.
- Не звертайте занадто багато уваги на мої незначні захворювання. Я можу навчитися отримувати задоволення від поганого самопочуття, якщо це привертає до мене так багато уваги.
- Не намагайтеся від мене відмахнутися, коли я задаю відверті запитання. Якщо ви на них не відповідатимете, то побачите, що я припиню вас про щось запитувати, а відповіді шукатиму десь з боку.
- Ніколи навіть не натякайте, що ви ідеальні й безгрішні. Це дає мені відчуття безглуздих спроб порівнятися з вами.
- Не переймайтеся, що ми проводимо мало часу разом. Значення має те, як ми його проводимо.
- Нехай мої страхи та побоювання не викликають у вас сильного хвилювання. Інакше я боятимуся ще більше. Покажіть мені, що таке мужність.
- Не забувайте про те, що я не можу успішно розвиватися без розуміння та схвалення, але похвала, коли вона чесно заслужена, іноді все ж забувається. А незаслужена образа чи покарання, здається, ніколи не забудеться.
- Ставтеся до мене так само, як ви ставитеся до своїх друзів. Тоді я також стану вашим другом.

Підготувала Катерина БОРОВСЬКА.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую