ye-logo.v1.2
16 Грудня, 2019

Податківці і митники стали міністерством доходів і зборів

Віктор Паламарчук Суспільство 2034
www.tneu.edu.ua
Фото: www.tneu.edu.ua

Відповідно до Указу Президента Державні податкова та митна служби реорганізуються у Міністерство доходів і зборів України.

 Більше того, новостворене міністерство забрало у Пенсійного фонду функцію зі збору єдиного соціального внеску, натомість, залишило лише обов'язки розпорядника коштами - касира.
Окрім податківців та митників, Міністерство об'єднало ще сім департаментів. Зокрема, відтепер контролюватиме обіг спирту, алкоголю і тютюну та боротиметься із контрабандою.
20 березня відлік свого існування розпочало головне управління Міністерства доходів і зборів України у Хмельницькій області. Його начальником обрано Володимира Михалчича, який до цього два місяці був виконуючим обов'язки керманича, а нині позбавився приставки “в.о.”.
Наразі триває реформування обласної Державної податкової служби, яке передбачає скорочення. Скільки людей втратить свої робочі місця поки невідомо, але основний удар на себе прийме податкова міліція, що реорганізується в оперативне управління та слідче управління фінансових розслідувань. Хмельницька обласна Державна податкова служба пропрацює ще трохи більше двох з половиною місяців і 15 серпня перестане існувати.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую