ye-logo.v1.2
19 Жовтня, 2020

Хмельницьких «драгдилерів» посадили за грати

Суспільство 1687
pravda-nn.ru
Фото: pravda-nn.ru

Вступив у силу вирок Апеляційного суду Хмельницької області відносно п’яти наркоторговців.

Учасники угрупування протягом травня-серпня 2011 року налагодили незаконний збут амфетаміну та метамфетаміну. Встановлено, що організаторами були двоє мешканців Хмельниччини, які незаконно постачали до обласного центру психотропи. А троє їхніх спільників розповсюджували його серед наркозалежних.
У середньому протягом місяця наркоділкам вдавалося реалізовувати до 500 доз небезпечної психотропної речовини. За цінами «чорного ринку» вартість одного граму становить 250 гривень, - повідомляє прес-центр Хмельницького обласного управління Служби безпеки України.
У серпні 2011 року співробітники СБУ затримали двох організаторів злочинної групи одразу після закупки чергової партії наркотиків. Під час обшуку автомобіля правоохоронці знайшли ще тридцять грамів метамфетаміну та вогнепальну зброю. Через декілька днів оперативники затримали і трьох їхніх спільників.
Рішенням суду двох організаторів засуджено до восьми та дев'яти років ув’язнення, а їхнім спільникам дали від чотирьох до шести років позбавлення волі.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую